SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
ziki2000
Lasix
odstawilem jakis czas temu tego genesisa bo przeszedlem na inne srodki...w tamtym okresie dzialal tak jak trzeba, obecnie nie wiem jak jest wiec tak profilaktycznie zapytalem

mialem juz nie ruszac bolda ale znow na zachodnich forach sprano mi glowe ale to dobrze

szkoda tylko ze trzeba tak grubo poleciec z tym boldem bo zrobi sie kosztownie bo z 1.5g do 2g w szczycie wypada dac a jak dojdzie test w szszczycie 2,5-3g to juz sa jakies koszta









Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-09-03 09:30:48


Wiesz też czytałem na zachodzie te ich cykle po 2-3 gramy bolda i że niby wtedy dopiero wychodzi z bolda pazur ale jak pamiętam mm1986 walił chyba z 1,5g ew i nie widział róznicy takiej dawki a dawki poniżej grama
Sam dawałem w szczycie dłuższy czas 1,2 g ew i też nie widziałem różnicy niż w dawce 800mg ew :)



czytac tez czytalem ale nie bazuje na tym co oni tam rozpisuja bo niektore fora to tak jak nasze jest kilka dobrze prowadzonych Q&A i to przez konkretne osoby ze swiata BB i od nich mozna czerpac wiedze....

wysoka dawka bolda to jedno do tego musi tez isc grubo test (i nie mam na mysli tu 1 czy 1,5 g bo to nic specjalnego ) ...ze swoich obserwacji wiem ze 1g bolda to zdecydowanie za malo ale kazdy niech bije tyle ile chce ....zreszta co tu sie dziwiwc jak u nas 1g testa to juz wysoko i ludzie mysa ze daje to niebotyczne rezultaty

ps. Zikki jak bedziesz chcial to wrzuce Ci na pw link, zarejestrujesz sie i przeanalizujesz sobie jak to wyglada z innego punktu

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-09-03 11:55:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170780
Lasix podeślij chętnie poczytam, może jestem w lesie a to mnie wyprowadzi, kto wie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Nie podawaj jemu %%%
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
W jaką mete celować ? Alpha pharm działa jak trzeba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Nie powinno byc rozczarowania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170780
lodzianin1
Nie podawaj jemu %%%


Patrz już zazdrości że będę większy od niego

A serio to zobaczę co tam mówią mądrego, bije tylko test i bold może warto spróbować podbić do wysokich dawek i zobaczyć jak to faktycznie wygląda

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
krzylo100
Central pharma oxa ?
Siedzi tam oxa czy coś innego ?
Warto ??


odpuść sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Karol DBC
W jaką mete celować ? Alpha pharm działa jak trzeba ?


Altima, Alpha, Genesis blistry, Vermodje, Nexium, Genamed, Balkan, Androxen,.. Kwestia funduszy jakie chcesz przeznaczyc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Aras84
Karol DBC
W jaką mete celować ? Alpha pharm działa jak trzeba ?


Altima, Alpha, Genesis blistry, Vermodje, Nexium, Genamed, Balkan, Androxen,.. Kwestia funduszy jakie chcesz przeznaczyc

Koleszka ostatnio chrupał CYBERA. 30mg robiło dobrze 90kg chłopa z jednocyfrowym bf. Żadnych zgag, problemów z apetytem itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium