SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
arci25
Flooky
Chyba chodzi mu o to, że ma clen z malaya hehe i z radości napisał 3 posty. Malay Clenbux kopie okrutnie ... mi pasował bardzo, podobno jest czymś podsypany ( jak dla mnie każdy powinien tak być podsypany :p )

Na samą nazwę clenbux już go trzepie i poniosło go przy pisaniu.
. No aaa jak ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
joker503
Witam panowie bije obecnie mixa malaya prop npp master.. I pytanie do was czy to biliscie I rownie bolesne szoty byly ? Pierwsza paczka byla ok do wytrzymania ale druga sie zaczela z innej serii I bol dupy nie daje spokoju 3 ci dzien I nasilanie bolu sie nie zmniejsza..


Nie wiem jak on te srodki robia, ale bilem z Nexiuma cypio i nic nie czuc, enan stany zapalne po 6 dni nie dalo sie funkcjonowac

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
zapomnieli betoniarke umyc i tyle:) zdarza sie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Ja mam 3 op metki inj z malaya dwa ok ale w trzecim w 4 amp jest tyle krysztalkow jakby ktos cukru nasypal goroca woda nic nie pomogla moze rozpyscilo z 30 procent .ale ktos wbijal to dalej bije jest zachwycony . Ja osobiscie wbijam malaya jak juz cos wbijam i tylko po ripie mialem dyskomfort oddalem koledze on tez mial to samo dodal propka farmaka i smigalo jak ta lala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Panowie lepiej isc w swissa czy androchema?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 952
ma ktoś więdzę i opinię na temat firmy octagon labs? enan i boldek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no enan jak enan, działa. Ja biłem w tej pierwszej szacie. Wtedy jeszcze nie było tylu środków w tym labie, teraz są jakieś jeszcze różne mixy z tego co widziałem.

gocanowo
Panowie lepiej isc w swissa czy androchema?

oba oki, ale u mnie częściej swisa biją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Androchem bdb lab, ale trena ace od nich juz nie wezmę. Jedyne co nie działało a co bilem to wlasnie tren z andro. Różne laby sie bilo, czasem jakies 'no name', ale zawsze wszystko działało, gorzej lub lepiej ale działało, a tu taki klops, niby taki pewny lab a całkowicie niedzialajace partie trena szły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja biłem tren e z andro i działał pięknie

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Tren e tak, ale tren ace to loteria, ja trafiłem niestety na ten lipny, bylo to jakies rok temu, dlatego jeśli macie wybór to bierzcie co innego, bo moze jeszcze gdzieś te batche krążą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium