SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166305

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180
Uber Pharma ? Jakieś opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
luk321
Witam który lab wybrać z test cypio Nexium,Balkan,PBlab czy Vedi-Pharma,BM-pharmac te 2 laby są drożę o jakieś 2paczki marlboro:)


U mnie lecą chłopaki test z pb laba i zadowoleni.reszta labow też ma dobre opinię więc kierowalbym się cena i wygoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Panowie co brac interesuje mnie test cypio enan i npp. do wyboru mam takie laby...PHARMA MED,MODERN. malay. bałkan .BM Pharmaceuticals. w co teraz celowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
lapa19
Panowie co brac interesuje mnie test cypio enan i npp. do wyboru mam takie laby...PHARMA MED,MODERN. malay. bałkan .BM Pharmaceuticals. w co teraz celowac ?


lece cyp i bold po cencie e3d z moderion, dziala dobrze, z tego moderion npp/tren/testy chlopaki z silki leca i chwala
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89922 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940724
luk321
Witam który lab wybrać z test cypio Nexium,Balkan,PBlab czy Vedi-Pharma,BM-pharmac te 2 laby są drożę o jakieś 2paczki marlboro:)

U mnie w otoczeniu i osobiście sprawdzone Nexium i PBlab i te laby z czystym sumieniem mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lodzianin1
Osobiście preferuję duże flakony ,wygoda nabieram ile chce i co najważniejsze nie marnuje miejsca w pompce zawsze coś dociagne na farta



Dużych się nie zgniecie nawet jak tyłkiem siądziesz przez przypadek


lapa19
Panowie co brac interesuje mnie test cypio enan i npp. do wyboru mam takie laby...PHARMA MED,MODERN. malay. bałkan .BM Pharmaceuticals. w co teraz celowac ?



BM brałem OK.
MT brałem OK.
Bałkan brałem OK.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
freesh91
ZPHC - ktoś spotkał się z tą produkcją? Głównie chodzi mi o wino tab oraz oxe.


b dobry lab powiadaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
lapa19
Panowie co brac interesuje mnie test cypio enan i npp. do wyboru mam takie laby...PHARMA MED,MODERN. malay. bałkan .BM Pharmaceuticals. w co teraz celowac ?
malay wszystkie teście ma ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669146
Mt kiedyś bilem i wszystko było ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13586
luk321
Witam który lab wybrać z test cypio Nexium,Balkan,PBlab czy Vedi-Pharma,BM-pharmac te 2 laby są drożę o jakieś 2paczki marlboro:)

Masz dobry wybor, czego nie wezmiesz bedziesz zadowolony. Ja aktualnie lece PB cypio i jest bdb. Dodatkowy plus to wieksza fiolka 12ml.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium