SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
MarcelQ nie słyszałeś opinii jak ma się oxa androchema do cybera bo mam andro i shree, jestem ciekawy czy tam będzie oxa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
wnc, nie spotkałem sie z tym androchemem w obyciu, podobno iniekcje wzgledne i robia robote, ale ogolnie to jakis clon cybera, ktory z cyberem nie ma nic do czynienia, tyle, że sciaga desing z niego i game produktow co swiadczy juz dla mnie o slabszej jakosci albo mniejszej pomysłowowsci producentow... Shree bardzo dobre rzeczy robiło swojego czasu, nie wiem jak teraz, z dwojga złego brałbym Shree, lecz osobiscie szukałbym dostepu do cybera mimo wszystko.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
MarcelQ wiem tylko chodzi o to że mam już kupione, shree i andro na cykl tak wyszło że po połowie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
wnc, jak masz juz kupione to nic tylko zyczyc Ci powodzenia i wystaw opini konkretny czlowiek = rzetelna opinia

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
MarcelQ napewno zdam wiarygodną relacje.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-08-01 11:23:40

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
-tes-
Panowie jak obecnie stoją środki z titana? Interesuje mnie susta, deka, prop i meta


Meta jak meta, susta była ok, propa słaabo czułem,przeskoczylem na cypa i duzo lepiej. Deki nie brałem.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wino Oral: Genamed/Alpha - ta druga firma droższa. Prawdopodobienstwo trafienia na wałek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
jak przy kazdym ug..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak ugl to celuj w to co tansze i wiecej aktualnych opinii znajomych, ja najwieksze zaufanie mam do dose, phoenixa bo to stare ugl z renomom i robione jak dalezy, propy troche potrafia pobolec, ale działanie super, reszta tak jak nalezy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
Panowie jak cypio z Alchemi na dzień dzisiejszy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium