SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lamzas89
ziki2000
Sprecyzuj bardziej jakie środki bo czasami bywa tak że dana firma ma dobrą sustę a np jak deka czy bold słabizna itd...

Chodzi mi o suste

Wal genesisa,bije teraz i bardzo dobra susta a tsnsza niz cyber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
Cybera wez suste bije od wrzesnia i jest bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1440
Witam z jakiej firmy celować teraz propa i npp miałem z alpha pharma prop kopał ale npp hu.. wie po tej akcji z tą fabryką podróbek nic nie wiadomo alpha alhemie wszystko tam jechali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
prop genamed
npp nexium i bm i androgen dziala na bank , genamed bede testowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Genamed wez lecę ciągle npp miazga prop ok.


Zaraz będzie że pimp


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2016-10-22 09:35:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
kaufmanvip
Witam z jakiej firmy celować teraz propa i npp miałem z alpha pharma prop kopał ale npp hu.. wie po tej akcji z tą fabryką podróbek nic nie wiadomo alpha alhemie wszystko tam jechali


Prop bioniche, Primus, B.M.
Npp Primus, BM, Bioniche

W takiej kolejnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
Leci prop 100mg eod, npp 150mg eod i masteron 100mg eod
Jestem zdziwiony wynikiem estro. Masteron z genesis ampułki, prop również (ale tu wynik niedokładny niestety). Badania były robione kilka dni po 10tyś hcg, ale zachowawczo w trakcie wbijania hcg zjadłem kilka tabletek symexu bo wiedziałem że na pewno estro wywali. Mimo wszystko sądziłem że przy dobrym masteronie i symexie estro dalej powinno być w ryzach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
MalyMati
Jak ghrp-6 z nexium?


Pepy bierz tylko Biopeptide działają aż miło :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
pajaczeq
MalyMati
Jak ghrp-6 z nexium?


Pepy bierz tylko Biopeptide działają aż miło :)


Potwierdzam, polecam mix ghrp+cjc latwiej to dozowac i taaaanie jak barszcz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium