SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto brac sama kreatyne ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Mam taki maly problem , mam za soba jeden cykl na kreatynie , bialku , glutaminie i aminokwasach. Z takich czy innych powodow nie moge teraz wziasc nic innego poza kreatyna , czy oplaca mi sie to , Mam ulozona bardzo dobra diete , duzo bialka , weglowodanow itd. Czy bede mial przyrosty sily i mas miesniowej biorac kreatyne i odzywiajac sie bardzo dobze ??? Z GORY DZIEKUJE ZA ODP !!!!!

...:::Wszystko Co Nas Nie Zabije To Nas Wzmocni:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 22600 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112308
jesli masz porzadna diete i dostarczasz odpowiednie ilosci skladnikoow pokarmowych to odzywka bialkowa / bialkowo-ww jest tobie praktycznie zbedna

obawy, co do tego czy kreatyna da porzadanych efekt, sa wiec nieuzasadnione - spelniasz podstawowy waroonek, jakim jest zachowanie odpowiedniej diety

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10867 Napisanych postów 49616 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czy bede mial przyrosty sily i mas miesniowej biorac kreatyne i odzywiajac sie bardzo dobze ???" jak masz dobrą diete to przyrosty na pewno będą !

- a wogóle odżywki są uzupełnieniem diety czyli -jeśli masz ją oki ? ) to j/w odżywy są w tym momencie niepotrzebne !

D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Wielkie dzieki za odpowiedzi , teraz juz wszystko wiem i moge zaczac "cykl" kreatynowy . Dieta mam bardz dobra , zawiera wszystkie niezbedne skladniki i przyrosty nie byly duze ale zadowalajace w 100%. Na poprzednim cylku z tymi odwywkami wymienionymi wyzej przybylo mi 5 kg masy , skoczylem o 15 kg w wyciskaniu na klate, 4 cm w lapie i kika w klacie . Licze sie z tym ze teraz efekty nie beda takie same ale nie moge wziasc nic wiecej niz kreatyne , po 1 rozstepy , ktorych sie strasznie boje bo robia sie coraz bardziej widoczne , dwa zalecenia lekarza zebym przynajmniej teraz nie bral odzywek w duzych ilosciach ze wzgledu na te rozstepy. Moglibyscie cos doradzic co do tych rozstepow jeszcze ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainerek

Następny temat

czy mogę

Dzem