SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
scorpio pharm enan ktoś coś wie? słyszał? szukałem na forum ale chyba mało znany lab, z opini na mieście chwalony tu raczej chyba mało znany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Szukaj czegoś sprawdzonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
już za późno, sam zbadam za jakieś 2-3 tygodnie to dam jakieś info :) po prostu myślałem, że może coś się dowiem szybciej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Maras321
scorpio pharm enan ktoś coś wie? słyszał? szukałem na forum ale chyba mało znany lab, z opini na mieście chwalony tu raczej chyba mało znany :)


dziala

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Lordwais
chopy, pytam w imieniu kumpla razem pracujemy i trenujemy szykuje sie pod rekordy, ktos cos podpowie?

halotestin/metyltest/hormon


Hallo i hgh andro mogę polecieć
Hgh bioniche
Metyl nie wiem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maras321
scorpio pharm enan ktoś coś wie? słyszał? szukałem na forum ale chyba mało znany lab, z opini na mieście chwalony tu raczej chyba mało znany :)


Znojomy lecial cypio i winko tabs i złego słowa nie powiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Lordwais
chopy, pytam w imieniu kumpla razem pracujemy i trenujemy szykuje sie pod rekordy, ktos cos podpowie?

halotestin/metyltest/hormon


Halotestin Andro czy Bioniche dzialaja.
Halotestin ma chyba tylko Bioniche.

A z GH co bralem to Biopeptide, Bioniche i Nvx. Androchem tez warty uwagi. Jest sporo dobrych GH.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Jest jakiś sposób na rozpoznanie, że oxa to nie metka, wino lub coś jeszcze innego. Wykluczając oczywiście testy chemiczne składu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lordwais
chopy, pytam w imieniu kumpla razem pracujemy i trenujemy szykuje sie pod rekordy, ktos cos podpowie?

halotestin/metyltest/hormon



HALOTESTIN - Bioniche, Biosira, Kenwoo, Opiox np (ja brałem Biosire),

METHYL - Kenwoo, Bioniche (brałem i brałem też apteke z iranu za pierwszym razem)

HGH - Np Bionitropin, Biopeptide, Nouveaux, Malaytropin, lub apteke jeśli kolega ma dojście i gruby portfel


marku25
Jest jakiś sposób na rozpoznanie, że oxa to nie metka, wino lub coś jeszcze innego. Wykluczając oczywiście testy chemiczne składu ?



Tak najprościej - kupić pewny brand i obserwować po sylwetce zmiany
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
dobre halo jeszcze ma nexium
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium