SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166946

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
jak nie bedziesz jadł jak trzeba to ch** z tego,mozesz najwyzej krost dostac i atrofi


Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2017-01-18 11:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
niedzwiedzio
jak nie bedziesz jadł jak trzeba to ch** z tego,mozesz najwyzej krost dostac i atrofi



Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2017-01-18 11:14:39



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
genesis ten z właściwymi kodami widziałem ostatnio dwa badania testów i wypadły jak potrzeba
a jesli chodzi o tego bez kodow bije suste a kolega enan i jest bdb potwierdzons badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
pajaczeq
Po pierwsze trzeba się badać żeby było wiadomo co się biję bo to laby ug i nawet najlepsze z nich zaliczają wpadki i to nie raz solidne. Po drugie tutaj zauważam ostatnio tendencję do tego że wiara w strzykawkę i tabletkę u niektórych jest tak ogromna że zapominają że w tym sporcie odpowiednie żywienie to większość sukcesu do tego ciężkie treningi w których coś trzeba zmieniać i próbować non stop progresować. Naprawdę to nie jest aż tak ważne czy w tej ampie było 199 mg teścia czy 250 mg jak cała reszta będzie leżała a niestety wydaję mi się że niektórzy tutaj uzależniają swoje postępy tylko i wyłącznie od tego co biją i od niczego więcej. Założę się że nie jeden co tu narzekał ma towar pierwsza klasa a nie ma pojęcia co to dieta i ciężki trening po którym się kończy z głowa w klozecie :)



Amen

Za gówniarza starszego brałem metkę naszą apteczną, osobiście braną od ciotki aptekarki, o żarciu wiedziałem tyle co nic, trenowałem na podstawie magazynu Muscle, nie nabiłem ani kilo, ani centa w "łapie", siła poszła do przodu dość ładnie, ogólnie stwierdziłem, że środek zdecydowanie "przereklamowany". Pewnie jakby wtedy istniał internet, forum i Polskie Realia - napisał bym, że wałki metki są w aptece

Więcej dystansu do opinii z neta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak brałem kiedyś mete z vip phenom i moja dieta to kanapki i frytki to 7 kg utyłem i 8 cm w brzuch poszło podlało me i tyle ale towar działał jak należy pompka , ciś.. skurcze spać się nie dało , osłone brałem aby na wątrobę


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-01-18 12:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
skint73
pajaczeq
Po pierwsze trzeba się badać żeby było wiadomo co się biję bo to laby ug i nawet najlepsze z nich zaliczają wpadki i to nie raz solidne. Po drugie tutaj zauważam ostatnio tendencję do tego że wiara w strzykawkę i tabletkę u niektórych jest tak ogromna że zapominają że w tym sporcie odpowiednie żywienie to większość sukcesu do tego ciężkie treningi w których coś trzeba zmieniać i próbować non stop progresować. Naprawdę to nie jest aż tak ważne czy w tej ampie było 199 mg teścia czy 250 mg jak cała reszta będzie leżała a niestety wydaję mi się że niektórzy tutaj uzależniają swoje postępy tylko i wyłącznie od tego co biją i od niczego więcej. Założę się że nie jeden co tu narzekał ma towar pierwsza klasa a nie ma pojęcia co to dieta i ciężki trening po którym się kończy z głowa w klozecie :)



Amen

Za gówniarza starszego brałem metkę naszą apteczną, osobiście braną od ciotki aptekarki, o żarciu wiedziałem tyle co nic, trenowałem na podstawie magazynu Muscle, nie nabiłem ani kilo, ani centa w "łapie", siła poszła do przodu dość ładnie, ogólnie stwierdziłem, że środek zdecydowanie "przereklamowany". Pewnie jakby wtedy istniał internet, forum i Polskie Realia - napisał bym, że wałki metki są w aptece

Więcej dystansu do opinii z neta


No i najgorsze Skint że co najmniej 50% wypowiedzi na temat środków tak właśnie wygląda,
sam ostatnio z kolegą miałem to samo dwóch jadło ta sama metke, jeden micha pilnowana 100% drugi je obiadki od mamy i pizze, co jakiś czas kebsa, ogólnie twierdzi że je dużo ten z dietą zadowolony w chooy, ten drugi miał problem ze nie działa...



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-01-18 12:56:59

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Standard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Panowie jak Cypki od nexiuma nowy design z kodami? ładnie śmigają ? stężenie w miare ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na pewno ładnie wyglądają. Odpalam od poniedziałku to lada chwila będę miał dla Ciebie odpowiedź. Towar generalnie chwalony.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
przemko15
Panowie jak Cypki od nexiuma nowy design z kodami? ładnie śmigają ? stężenie w miare ok?


firma na topie , tak więc nie będziesz zawiedziony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium