SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166936

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Oczywiście że tak, i do tego dążyłem, ale merytoryki to zero w dyskusji z Krzykaczem. I oczywiście nie mam zamiaru zachowywać się jak on, i najezdzac na jakiś lab, bo wiem że taki bioniche też jest ok. Znajomi, podopieczni biją, rosną, ale sam prawie nic z tego nie brałem, to po prostu się nie wypowiadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
lodzianin1

jak bym miał wywalać kasę na 800 primki/tydzień 80-100 oxy dziennie to wbił bym za ta samą kase hgh



A ja tam wale od dzis i wlasnie iniekcja poszla: zaczałem 900mg primki, 900mg bolda, oxa pewnie tez predzej czy pozniej poleci no i gh z insa tez
Oj nie wiesz co dobre 100mg oxany ed bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
a ja mam zapas i bioniche i nexium, bo oba bralem i bylem zadowolony, dzialalo jak ma dzialac, nie wiem o co wy sie w ogole klocicie, dajcie se po sogu i idzcie razem na szejka proteinowego do maka najgrosze sa te seby z fejkowych kont, na forum 2 msc i 5 postow na krzyz a wie jakie ktora firma stezenie trzyma... ja slyszalem tez (i to nie od byle kogo),ze obie wymienione firmy to ch**nia, jedna trzyma ledwo 50% deklarowanego stezenia a druga jest robiona na rozpuszcalniku z castoramy a dalej bije i jestem zadowolony.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Łodziak ja tylko napisałem że nie jest możliwością żeby cokolwiek poszło w takiej dawce czy czyli 20 czy 30mg tydzień i tyle mam odniesienie do innej oxy tym bardziej że ja nie zmieniłem nic ani w diecie a ani żadnych dodatkowych specyfikow nie dodawałam więc dziwne że czuje nabicie i że ida kg ,daj czasem komuś się wypowiedzieć;) wiadomo czasami ludzie wypisują głupoty ale np w.moim przypadku opisałem co zauważyłem,nie mam żadnego interesu bruzdzic na temat tych firm bo id 3 lat tylko opieram swoje cykle na andro nexium i tak jak pisałem wcześniej czasami przechodząc z flakona na flakon tego samego środka odczuwalem to słabiej ale ogólnie jest ok to tylko ug..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
kamil89-k2
Łodziak ja tylko napisałem że nie jest możliwością żeby cokolwiek poszło w takiej dawce czy czyli 20 czy 30mg tydzień i tyle mam odniesienie do innej oxy tym bardziej że ja nie zmieniłem nic ani w diecie a ani żadnych dodatkowych specyfikow nie dodawałam więc dziwne że czuje nabicie i że ida kg ,daj czasem komuś się wypowiedzieć;) wiadomo czasami ludzie wypisują głupoty ale np w.moim przypadku opisałem co zauważyłem,nie mam żadnego interesu bruzdzic na temat tych firm bo id 3 lat tylko opieram swoje cykle na andro nexium i tak jak pisałem wcześniej zdarzało sie czasami przechodząc z flakona na flakon tego samego środka odczuwalem go słabiej ale ogólnie jest ok to tylko ug..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Proszę cię 2 kg to jest jedna dobra kupa rano
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Heh no niby tak a ale z wagi jednak do dziś dnia nie ubyło kg, ale długo się nie pociesza bo już czuje kichy więc chyba koniec zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
SalvatoreLucania
lodzianin1

jak bym miał wywalać kasę na 800 primki/tydzień 80-100 oxy dziennie to wbił bym za ta samą kase hgh



A ja tam wale od dzis i wlasnie iniekcja poszla: zaczałem 900mg primki, 900mg bolda, oxa pewnie tez predzej czy pozniej poleci no i gh z insa tez
Oj nie wiesz co dobre 100mg oxany ed bajka.


Salvatore spoko tylko jak to podsumujesz robią się już ładne koszta
O primce pisałem że spoko ale wysoko dawkowana ,tak samo oxa
Lecz sumując wydatek na twoją oxe i primke pewnie zmieszczę się w 5 jm hgh dziennie za tą kaskę nie wspominając już ( u mnie) że blok żarcia miał bym na amen po oxie dość szybko

Kolejna sprawa twoja tkanka mięśniową już nie jest mała i ty z detali wyciągniesz korzyści ,a osoba która zaczyna przygodę z saa tego nie osiągna nawet w 30%
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
No na pewno wezmę po nie wiadomo kim, mi zupełnie nie znacznym otwarty flakon i wybije tak se o środek który mi teraz nie jest w ogóle potrzebny, tylko po to żeby komuś cos udowodnić,
poza tym naucz się koorwa czytać ze zrozumieniem, bo nie do ciebie pisałem, więc nie wiem po co się wpier** ze swoimi 3 groszami

Panowie święta idą. Opłatkiem się podzielcie. X czas temu sus androchem, zenca, exportmed to fakt andro najbardziej boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Zmieniaj prędko
A jaki gruczoł ci się powiększył ?



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-12-18 08:47:15

Trzecia noga mu urosła.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium