SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Co do badan aby daly wyniki byly porownywalne musi je robic jedna osoba, w jednym labie, na jednej maszynie, ta sama metoda. Nastepnie poczekaz az wyjdzie z krwi poprzednia flaszka a i tak dalej bedzie to wynik conajwyzej oreintacyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak dotąd tylko raz była podróbka Malay Tiger, w dodatku wyłącznie ograniczony zakres inj. Było to czas przed 2010 rokiem. Marna kopia, chwilę na rynku i się zawinęła. Od tamtego czasu nic takiego nie miało miejsca. A Malay ciągle do przodu, rozwija i poszerza swój asortyment. Choćby ostatnie blendy.

W końcu nieprzerwanie +10lat na rynku eu/world do czegoś zobowiązuje.

A jak masz pozytywne opinie na gębe od ziomali z dzielni to na internet nawet się nie patrz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
marianzulek
Bio-Peptide wbite 4iu, badanie ok 2:30-3h po injekcji.








siemka to ja po imperialu mialem wieksze stezenie igf i to po 2 inj 2 iu
tez wstawialem tu badania

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nomwlasnie. A igf siemkumuluje i dopiero po kilku dniach powinien byc znacnzie podniesiony. Wiec prawdopodobnie siedza tam peptydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie chce zasmiecac to daj na priv co zle zrobilem bo nie jestem w temacie szczerzee mowiac juz myslalem ze mam wynik ok:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pogadajcie sobie może lepiej w tym temacie, od takich spraw on jest co/jak/gdzie/dlaczego itp...

https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
BigMen
Arkus P
BigMen
W wiekszosci przypadkow badalem poziom gh a w tych gdzie wynik gh byl najwyzszy zbadalem tez IGF i byl wyraznie poswyzszony.

Jesli chodzi o biopeptid to jest to chyba najlepszy w tej chwili dostepny hormon u nas. Ale to nie znaczy ze inne nie dzialaja bo roznice byly miedzy np. Somastrongiem rzedu 10-15% wiec tez jak ktos nie ma dostepu smialo moze bic o ile nie trafi sie mu walek. Jedyne na co bym go zamienil to na apteczniaka gdyby kosztowal najwyzej 50% wiecej ale tam juz ceny sa minimum 2 x wyzsze a nawet wiecej.

Moje zdanie jest takie ze GH ogolnie nie jest warte swojej ceny jesli chodzi o efekty.

Jesli chodzi o nebido to ja slyszalem o wersji w kropelkach doustnych.





Zmieniony przez - BigMen w dniu 2016-12-23 15:12:42


Nie biles 100% pewnej apteki gh w dużych dawkach to nie wypowiadaj się czy warto czy nie bo nie masz póki co o tym pojęcia



Czego jeszcze nie bilem, nie widzialem, nie robilem?

Na szczescie, widzisz sa jeszcze tacy ludzie jak ty ktorzy potrafia innym uswiadomic ze ich cale dotychczasowe zycie to klamstwo

A plec moja sie chociaz zgadza? Bo cale zycie myslalem ze jestem mezczyzna a moze sie okazac ze w dowodzie zla rubryke zaznaczyli i tez o tym nie mam pojecia.

Z Toba jak z Jarkiem, niby mamy wolnosc wypowiedzi i demokracje ale tylko to co Jarka jest demokratyczne.



Wszystko wywnioskowane z twoich wypowiedzi, skoro jesteś zwolennikiem małych dawek to skąd by miała się wziąć u Ciebie wiedza na temat dużych dawek gh, to ze nie biles sto procent apteki też wynika z tego co piszesz,
kolejna sprawa to to że jeśli faktycznie leciał byś dłużej wysokie dawki aptecznego gh to nie napisał byś nie warto,
i nie wiem skąd Ci się tu Jarek wziął jak nikt niczego Ci nie broni

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
jak sobie przypomne jak bilem malaja pierwszy raz to az sie lezka z oku kreci. wlasnie z 10 lat temu dosc wysokie flakony i przezroczysty rzadki sok.to byl prop dzialal super i byl totalnie bezbolesny.wtedy bilem tez hubeia i poziom porownywalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Malay słynie z takiego soku. Zaczął od viali 10ml, potem przeszedł na 2ml, wrócił do 10tek i teraz 1ml vial.

A hubei propa niedawno leciałem, skończył mi się i przeszedłem na primusa. Jak masz sentyment do hubeia to przywal combo testenan-125. Chłopaki mówili że fajny mix. Jak kiedyś biłeś real farmadon тестэнат 10% to wiesz o czym mówię.


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2016-12-23 19:27:42

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
Trafiają się fejki cabaseru lub exe?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium