SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197716

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9063 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699983
jasne
co innego wbija a co innego poleca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Arkus P
O Malayu dużo negatywnych opini można tutaj przeczytać,
na silce gadalem ostatnio z takim dobrze doyebamym gosciem i mówił że wbija tylko Malay nic innego, myślę że każdy kto by go zobaczył więcej by nie dopytywal tylko zamawial ;)


U mnie znajomy większość towaru co ogarnia sobie to malay i latami tylko to widziałem u niego i zawsze zadowolony był...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
u mnie znajomy przeszedł z susty shree na suste malaya i nie odczuł różnicy - obie ok (pomijając fakt, że kiedyś trafił dwie puste ampy w pudełku malaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Siema, ten nowy Malay wygląda tak samo tylko dodana jest naklejka z kodem


Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2015-09-21 22:39:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Tren ace 150 malay coś warty?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14520
Pany dlatego pytam bo też myślę że Malay to dobry lab a często mieszany jest z błotem a tu np. susta malaya okazuje się na równi ze shree jest więcej takich opinii więc jak to jest tak naprawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Wbij i się przekonaj

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W moich rejonach czar Nexium juz prysl i wszystkie bajki czytane na forum:( enan 250mg urywa dupe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94938 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
marianzulek
W moich rejonach czar Nexium juz prysl i wszystkie bajki czytane na forum:( enan 250mg urywa dupe.

ja kończę flakon trenu a i tez bez szału
i nie wiem czy stan zapalny który miałem nie był od nexium walczyłem z tym tydzień antybiotyki,naświetlania,przeciw zapalne itd.
od chwili dodania trenu iniekcje z dyskomfortem może nie jakimś duzy, ale zawsze (przeszedłem z innego trenu na ten)
od dzisiaj dołączyłem nandro z nexium zobaczymy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Miejmy nadzieje ze firma nauczy sie na bledach i poprawi. W koncu w kazdym ug sie to zdarza, zwlaszcza na poczatku. Choc kto wie czy firma wczesniej nie nazywala sie PMP
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium