SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
kozlo
Witam boldek i tren z platinum warte uwagi ?

Narazie enan wypróbowany i jest dobry, więc jak sie zdecydujesz na te środki to skrobnij jakąś opinię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
sHarkYy
kozlo
Witam boldek i tren z platinum warte uwagi ?

Narazie enan wypróbowany i jest dobry, więc jak sie zdecydujesz na te środki to skrobnij jakąś opinię


enan probowałes i nie miales stanow zapalnych zadnych ?? ani dyskonfotu moze poprawili srodki injekcyjne

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Jeśli mowa o Platinium Labs w amp to działanie wzorowe, poza tym to jest jak narazie mało popularny lab i raczej nowy więc chyba nie miał więcej wypustów niż 1. W każdym razie enan jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 235
Ej miał ktoś z was doczynienia z clenem tak ogl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Tutaj nikt, w tym dziale wszyscy brzydzą się środkami dopingującymi jak sama nazwa wskazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
sHarkYy
Jeśli mowa o Platinium Labs w amp to działanie wzorowe, poza tym to jest jak narazie mało popularny lab i raczej nowy więc chyba nie miał więcej wypustów niż 1. W każdym razie enan jest git


Obecnie bije Enan platinium lab i działa jak trzeba aż jestem mile zaskoczony że tak szybko zaczął klepać . :)
p******ili że jakies stany zapalne obrzęki są bzduryyy mic takiego nie ma jest git .,


Zmieniony przez - Bajbus_111111 w dniu 2016-05-30 22:17:42
1

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Może chodziło o Platinum we flakonach a nie amp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Być może nie miałem nie biłem we flakonach więc sie nie wypowiadam ale jeśli chodzi o ampy to mogę śmiało potwierdzić .
1

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Verrum
Jak wino i meta z androchem ? Wino też jest 15mg?



Meta kiedyś była okej. ale upłynęło trochę wody w rzece.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1860
Pany jest w tym kraju wogóle jakaś szansa na real DNP, czy wszystko co lata to wałek?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium