SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1725
Panowie a jak teraz ze starą kultową metą oral ? Co polecacie i jak z oryginalnością towaru ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Wiekszosc metek dziala bardzo dobrze
Z czego mozesz wybierac??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Metki nikt nie podrabia , to już nie te czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1725
gosc mnie namawia na jakąs hinduską mete, ale wolałbym coś bardziej hmmm europejskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
SandstormNorway
Jak dziala sprzet z Euro Pharmacies ?

Mam Deca, Enan i winko w tabletkach.


Testy bdb, eq bdb, hCG bdb. Deki jeszcze nie testowalem.
Z orali tylko - t3 ok, ari bdb i metka slaba.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
benitelini
gosc mnie namawia na jakąs hinduską mete, ale wolałbym coś bardziej hmmm europejskiego.


W tym roku jadlem Medine i ww. EP. To Medina na zdecydowany + (30mg do 60mg!)

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
Panowie na antku z profilaktyki myślicie że jest sens wrzucać coś na jelita i żołądek. Od wczoraj mam lekkie rozwolnienie i wydety brzuch.. myślę że to być może przez antka i czy nie rozwiąże tu się problem.jak wrzucę jakaś florę bakteryjna albo coś na żołądek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
elementowo
Panowie na antku z profilaktyki myślicie że jest sens wrzucać coś na jelita i żołądek. Od wczoraj mam lekkie rozwolnienie i wydety brzuch.. myślę że to być może przez antka i czy nie rozwiąże tu się problem.jak wrzucę jakaś florę bakteryjna albo coś na żołądek ?


Woala, wy sie ciagle martwicie watroba chocby ona tutaj grala jakas role. Ty sie rozchodzi i zaladek, ukl trawienny. Powtarzac mozna 20 lat a nadal bedzie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
elementowo
Panowie na antku z profilaktyki myślicie że jest sens wrzucać coś na jelita i żołądek. Od wczoraj mam lekkie rozwolnienie i wydety brzuch.. myślę że to być może przez antka i czy nie rozwiąże tu się problem.jak wrzucę jakaś florę bakteryjna albo coś na żołądek ?


na antku biore i zalecam tylko oslony na zoladek i probiotyki.... jelita na antu siadaja wiekszosci osob, sraczkia, zatwardzenia na zmiane, totalny brak wchalnialnosci pokarmu, przeziebienia to glowne sidy na tym sordku....

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
Panowie planuje przejsc z enana na cypio bo troche mnie zamula ten enan, nie chodzi mi o laby które są popularne tylko te które bedą miały dobre stężenie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium