SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Lece rhgh Biogene i w okolicy u mnie tez to smiga. Zadowolony bardzo jestem. Wyniki igf 2-3x ponad norme to po co zmieniac. Imperial widzialem tez podobne wyniki tylko u mnie to nie lata ale chłopaki w sieci mówia ze tez robi robote wiec bez sensu gadanie i pstrykanie sie przez szkiełko ze cos jest o niebo lepsze jak kilka stron wczesniej. Chyba na ta chwile z tej pólki cenowej lepszych som nie znajdziecie wiec bierzcie to do czego macie dostep albo co macie taniej. Badania Imperiala i Biogene byly wrzucane. Na jednym ani drugim lipy nie bylo. Poza tym wspominalem jak kolega po opercji kregosłupa jest zadowolony z Biogene i jego badania tez wrzucalem. Ładny wynik wyszedl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
WISLA KR
HGH ktore warte ceny?



Zdecydowanie tak jak koledzy mówią Imperial i obserwując po ludziach to większość na Imperialu i chwalą go sobie bardzo

pawel515
panowie, jak aktualna tura z genamed? warto?


Bardzo dobra tura a więc warto
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
megace
wino inj genesis czy alpha?

Genesis z zdrapką? Jeśli tak to bez znacznia czy Alpha czy ten Genesis. Dwie solidne firmy. W moim przypadku zadecydowałaby cena. Genesis te wino 5x2ml działa bardzo dobrze i nie ma problemów po inj wchodzi gładko tak samo jak w przypadku Alphy.

piterge
Antek z DMX lab, szamał ktoś ? Warto bić na teraz środki Genesisa/ ampy

DMX nie znam kompletnie więc też w kwesti ich antka nie wiele mogę podpowiedzieć. Co do Genesisa amp mogą już pomóc bo to jedna z firm z których korzystam po za Cyberem, Nexiumem i samoróbkami. Kwestia w sumie jeszcze który to Genesis czy ten z kodami czy ten z ofoliowanymi kartonami. Wersja z kodami trzyma poziom cały czas, nie słyszałem też by ktoś wśród znajomych których znam coś marudził. Lux towar.

WISLA KR
HGH ktore warte ceny?


Wybierz się do Grecji kup sobie org w aptece tylko szukuj kupe kasy Jeśli coś w PL szukasz w tańszej wersji to brałbym pod uwagę głównie Imperiala.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 801
co powiecie o tych sokach ?? deka, boldek, tren, wino, teść z shree venkatesh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
loteria conajmiej od roku czasu, to juz nie te shree co na poczatku, tych dwoch pocipanych braci sie kroja miedzy soba jak to prawdziwi cyganie sam bym nie tyknal nawet propa lol powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak wyżej, Shree się popsuło już dawno i można w tej na prawdę wysokiej cenie kupić coś o wiele pewniejszego.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To co ja brałem ze Shree działało dobrze.



majster
Szamal ktos mete BM? Warto brac tą mete?



Tak, warto inwestować w ten lab, orale & inj sprawdzone i chwalone

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pitbull82
Tren enan i turabolin z takich labow jak Chinoin czy British dispensary warto brać czy lipa?




Wybrałbym British. Choć znam pare osób co brało Chinoin (ten mix meth + wink bdb np był + inj) ale to było wiele lat temu jednak.



WISLA KR
HGH ktore warte ceny?



Np hormon Bioniche możesz brać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goral8930
ADVANCE ANABOLIC 20ml vial bral juz ktos z tego labu ciekawe maja srodki

Widocznie jeszcze nikt tu tego labu nie tykal chociaz kojaze ze lodzianin kiedys pisal ze jest testowany narazie ten lab wiec juz cos pewnie bedzie wiadomo bo post w grudniu widzialem.A jak sie ma boldenon androchem bo planuje kupic bo firma widze naprawde opinie super ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium