SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1460
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Alpinostyczne24
Witam ,
Szanowni koledzy jakie pewne laby polecacie chodzi mi o meta , cypek ,prop, deka nie pisze do czego mogę wybierać bo tak naprawdę będę szukał chodzimy tylko w co celowac


Meta jedzona ostatnio: cyber rewelacja, genesiss bardzo dobra meta, z dawniejszych czasów: balkan - bdb, shree - bdb i parę innych, ale już nie pamiętam wszystkich - generalnie jeszcze nie trafiłem na nie działającą metkę

Deka: kumpel serdeczny bił ostatnio dekę andro i zadowolony bardzo

Testy C: śmiało mogę polecić testy (z ostatnio bitych przeze mnie bądź kumpli z realu) - genesiss, nexium, teraz biję andro enan - bdb, genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Deke Bioniche skonczylem 2-3mce temu. Smigala jak nalezy. Aktualnie biore apteczna wiec mam porownanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3790
Jakie najpewniejsze i oczywiście żeby kopalo.Enan,deca,meta mam do wyboru z euro pharmy i phenom pharmacy.Która byście wybrali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie daliscie edytowac

Prop Primus Ray aktualnie leci ziomek i jest zadowolony. Moj ulubiony prop to Bioniche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
marianzulek
Deke Bioniche skonczylem 2-3mce temu. Smigala jak nalezy. Aktualnie biore apteczna wiec mam porownanie.

Skończ spamować i udawać specjalistę
Jeszcze raz i ban . Jak ci już wcześniej napisałem masz czytać podstawy z zakresu odżywiania i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3195
Pół roku temu sam testowalem enan cypek deka i meta z andro i bylem zaje..ście zadowolony . Ale wyszło tak ze źródełko wyschlo ,a aptekarz był zmuszony na długi urlop się udać dlatego pojawił sie problem w jaki lab celowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1460
Wiariacik00
Jakie najpewniejsze i oczywiście żeby kopalo.Enan,deca,meta mam do wyboru z euro pharmy i phenom pharmacy.Która byście wybrali?


Cypio bilem z EP teraz ijest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Alpinostyczne24
Witam ,
Szanowni koledzy jakie pewne laby polecacie chodzi mi o meta , cypek ,prop, deka nie pisze do czego mogę wybierać bo tak naprawdę będę szukał chodzimy tylko w co celowac



Z metki Akrihin blistry. Z deczki może apteczniak pl lub eu, propek Farmak, Testovis. Jeśli masz dojścia do takich rzeczy.

Jeśli nie, celuj w pewne laby ogólnie dostępne mające to o co pytasz w ofercie - Primus Ray, Platinium Labs, BM, Malay, Bioniche, Bałkan, Shree, DB Pharma czy BD new.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3195
krzykacz
Alpinostyczne24
Witam ,
Szanowni koledzy jakie pewne laby polecacie chodzi mi o meta , cypek ,prop, deka nie pisze do czego mogę wybierać bo tak naprawdę będę szukał chodzimy tylko w co celowac



Z metki Akrihin blistry. Z deczki może apteczniak pl lub eu, propek Farmak, Testovis. Jeśli masz dojścia do takich rzeczy.

Jeśli nie, celuj w pewne laby ogólnie dostępne mające to o co pytasz w ofercie - Primus Ray, Platinium Labs, BM, Malay, Bioniche, Bałkan, Shree, DB Pharma czy BD new.


Panie Krzykacz, apteka odpada ciężki temat do ogarnięcia . Spróbuję poszukać Primus , Platinum wszyscy zachwalaja Cybera chyba najwyższa pora spróbować. Tylko ze w moim otoczeniu latają walki z Kujawskim w środku i prawdopodobieństwo trafienia ori to jak 6 w lotka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium