SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364457 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669178
Armani11
Wasz gowniany Royal Pharma i tesc dlugi dal wynik 60ng/ml przy 750mg na tydzien. Prawie sie przekrecilem dzieki waszym radom,znawcy.


było pisane że jedne partie są ok inne lipa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Dokładnie. Dobierasz dawkę pod badania krwi, a nie walisz na oślep po gramie, "bo może stężenie zaniżone".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
A ja zapytam jeszcze czemu się prawie przekręciles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Pazur77
PAnowie GH Androchemu coś warte ? ktoś coś wie ?


Juz chyba na sfd byly negatywne opinie ale na poczatku jak wyszedl to zbieral dobre opinie, ciekawe jak bedzie teraz :>
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Witam, test Enan - malay czy platinium labs ? Co obecnie jest lepsze ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1224
Ten komentarz tyczy sie osob ktore pisaly ze Royal to fake. Nie ma roznicy miedzy partiami. Ja mialem partie ktora jest niby fakem. Zwiekszalem dawke bez badan- bo nic nie czulem. Az wieczorem skoczylo mi tak cisnienie, ze dostalem jazd, poszla krew z nosa, myslalem ze glowa mi wybuchnie. Wyladowalem w szpitalu, dostalem leki na zbicie, ekg itp. Po wyjsciu zrobilem badania i wyszedl taki wynik tescia. A chcialem juz zwiekszac. Niech to bedzie przestroga dla osob wierzacych w zanizane stezenia i inne p******y. Niby lab niskich lotow, a stezenie bardzo dobre. Royal z jasna gumka. Na przyszlosc osoby doradzajace niech sie zastanowia, piszace biore grama i tesc lekko ponad norme. Bo kiedys kogos zabijecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Armani11
Ten komentarz tyczy sie osob ktore pisaly ze Royal to fake. Nie ma roznicy miedzy partiami. Ja mialem partie ktora jest niby fakem. Zwiekszalem dawke bez badan- bo nic nie czulem. Az wieczorem skoczylo mi tak cisnienie, ze dostalem jazd, poszla krew z nosa, myslalem ze glowa mi wybuchnie. Wyladowalem w szpitalu, dostalem leki na zbicie, ekg itp. Po wyjsciu zrobilem badania i wyszedl taki wynik tescia. A chcialem juz zwiekszac. Niech to bedzie przestroga dla osob wierzacych w zanizane stezenia i inne p******y. Niby lab niskich lotow, a stezenie bardzo dobre. Royal z jasna gumka. Na przyszlosc osoby doradzajace niech sie zastanowia, piszace biore grama i tesc lekko ponad norme. Bo kiedys kogos zabijecie!


Chyba raczej niech to będzie przestroga dla kogos kto nie potrafi używać saa bo z tego co napisałeś to raczej pretensje możesz mieć jedynie do siebie kolego

A jak robiłes badania to wrzuc skan lub zdjecie pod ten temat https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s1592.html#post-18377452

chetnie zobaczymy co za afere tu kręcisz




Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-12 22:52:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
Panowie ktoś jakieś opinię o labie Fusion??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Armani11
Ten komentarz tyczy sie osob ktore pisaly ze Royal to fake. Nie ma roznicy miedzy partiami. Ja mialem partie ktora jest niby fakem. Zwiekszalem dawke bez badan- bo nic nie czulem. Az wieczorem skoczylo mi tak cisnienie, ze dostalem jazd, poszla krew z nosa, myslalem ze glowa mi wybuchnie. Wyladowalem w szpitalu, dostalem leki na zbicie, ekg itp. Po wyjsciu zrobilem badania i wyszedl taki wynik tescia. A chcialem juz zwiekszac. Niech to bedzie przestroga dla osob wierzacych w zanizane stezenia i inne p******y. Niby lab niskich lotow, a stezenie bardzo dobre. Royal z jasna gumka. Na przyszlosc osoby doradzajace niech sie zastanowia, piszace biore grama i tesc lekko ponad norme. Bo kiedys kogos zabijecie!


Kazdy ma swoj rozum i kazdy inaczej reaguje ale ty sam gafe zrobiles bo nic nie czules to zwiększyłeś
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
pww9
Czesc.Stosowal ktos oxe inj Squibb Lab?
Cos innego z tego labu?


troche przereklamowane antek bez szalu tzn dziala ale normalnie nie ma jakiejs przepasci miedzy innymi 2-3x tanszymi firmami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium