SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Ja tam nie neguje badań w żaden sposób, dzwoniłem tam ze 150 razy nikt nie odbiera tel
Bo sam chciałem kilka rzeczy przebadac

Zostaje stawiennictwo osobiste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Nie dzialajaca metke trafic to trzeba miec juz pecha

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
arci25
lodzianin1
Ja tam nie neguje badań w żaden sposób, dzwoniłem tam ze 150 razy nikt nie odbiera tel
Bo sam chciałem kilka rzeczy przebadac

Zostaje stawiennictwo osobiste.


Nie bede jechal 200 km w ciemno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigYorkie1488
comeback
Ogólnie to ferment. Popełniam tzw. uzasadnione domniemanie.


Rozwin swoja wypowiedz bardziej :) czym uzasadnione mietek w turze to co w mietku ?

Gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
arci25
lodzianin1
Ja tam nie neguje badań w żaden sposób, dzwoniłem tam ze 150 razy nikt nie odbiera tel
Bo sam chciałem kilka rzeczy przebadac

Zostaje stawiennictwo osobiste.


Nie bede jechal 200 km w ciemno

U nas jest też widno :), a po badaniu oprowadze cię po wrocławskim Zoo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
phoenix lab deka bold stosował ktoś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
arci25
lodzianin1
arci25
lodzianin1
Ja tam nie neguje badań w żaden sposób, dzwoniłem tam ze 150 razy nikt nie odbiera tel
Bo sam chciałem kilka rzeczy przebadac

Zostaje stawiennictwo osobiste.


Nie bede jechal 200 km w ciemno

U nas jest też widno :), a po badaniu oprowadze cię po wrocławskim Zoo.


Oj tam ZOO weź chłopa na knysze wrocławska bo mu masa bardziej się przyda niż wiedza ornitologiczno zoologiczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
BigYorkie1488
comeback
BigMen
comeback
Żubroń
Comeback, nie trzymaj tego tylko dla siebie...no weeeź... Jak wybuchnie wojna i zrobi się gorąco, to najwyżej się wylogujesz.

Będę się musiał wylogować z prędkością światła jak mnie tu niezadowoleni obsiądą


Tez bym cos powiedzial ale juz mialem dwa razy wakacje i trzecich nie chce. Lacze sie z toba w bolu

No niestety... sam wiesz jak jest


uja do dupy takie gadanie boję się bo się będę musiał wylogowac :) proszę cię nie obrażam ale zachowujesz się jak pizeczka strach Ci nie pozwala? jak dla mnie to tylko oznacza że gadasz bo gadasz po to niby jest ten temat na forum. Najlepiej zamknij się w szafie i nie wychodz, albo konkretnie piszesz albo zamilknij raz na zawsze i przestań siać ferment. Bez spiny Elo!

Yes, Master!


...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58731
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pajak TM



Nie zamieszczaj takich treści.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium