SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167046

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Teraz kończę metke nexiuma i przechodzę na vermodie każdej po 100 zdam relacje. Narazie mogę napisać że nie ryje tak bebechów jak genamed atom czy euromed.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
każda metka ryje tak samo
ta która nie ryje ma zaniżone stężenie i cała filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
Witam panowie. Jak obecnie ma się testo med 400mg bionische białe flaszki.

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
KLAJTA
Teraz kończę metke nexiuma i przechodzę na vermodie każdej po 100 zdam relacje. Narazie mogę napisać że nie ryje tak bebechów jak genamed atom czy euromed.


kwestia tez czystosci towaru.. w przypadku orali o tym sie nie mowi ale jak ktos po "dobrej" mecie nie ma wysypu syfow albo bólów żołądka a meta dziala az milo to znaczy ze nie jest tak zle z tą metą.. mnie niektore ug wysypywały jak za nastolatka.. czy to tylko kwestia tego, że jest oralem to raczej wątpie. tak jak z sokami, jest gowno i jest git towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Syfy to temat rzeka. Raczej nie ma co po wysyfieniu oceniac. Wino tab Nexiuma bardzo dobre, mety nie jadlem i raczej nie zamierzam, ale opinie slyszy sie bardzo dobre.

Master E z Nexiuma ktos wbijal ?


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-09-07 14:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
wnc1964
Panowie ppytanie za 100punktów sogi lecą dziś wrzuciłem do Novothyralu dodatkowo T3 foxa jakieś opinie kto ostatnio testował działa to coś ?


u mnie leciał fox około 2 miechy wstecz - klapa totalna, później uni już lepiej i teraz jade sobie novo i nic nie ma polotu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
flex1976
każda metka ryje tak samo
ta która nie ryje ma zaniżone stężenie i cała filozofia


Nie. Jelfa/Akrihin blistry. Zero problemów na tym towarze był w przypadku Jelfy jak była i brałem i w przypadku Akrihin jak brałem, ta dalej jest dostępna.

W ogóle na aptecznym towarze oral prawie w ogóle lub bardzo rzadko i nie w takim stopniu są problemy - przynajmniej u mnie tak bywało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 643
panowie trenbolon 100 goldline , jakies opinie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
co lepiej wciasc panowie... titan tren ace
> > tren ace atom
> > tri tren z dose ( mixx trenow )
> > tren ace z nexium
> >tren ace genameda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium