SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166979

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Takie ft3 to marzenie ^^ widać dobry towar.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-09-14 07:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
nadinka201
Ktoś leci bolda z Androchem ?


Podejscie NR.2 narazie pierwsxy fkakon 600 mg EW za wcześnie na opinie po cyklu w 2016 bold ,t400 tura wsxystko andro zadowolony byłem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
dmq92
Takie ft3 to marzenie ^^ widać dobry towar.



dla mnie to problem na ten moment :D

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Carukos
Kit wziąłem bioniche mam
Nadzieje ze się nie zawiodę a przy 750mg week chyba odczuje


Kiedys bralem Bioniche, dzialalo jak powinno, BigMen wrzucal testy bolda bioniche i moderium oba pozytywne.

skromnywariat
Clen z db pharmy jest spoko?


Bdb clen.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
SalvatoreLucania
krzykacz
skromnywariat
Clen z db pharmy jest spoko?



DB Pharma ma fajny arsenał do redukcji - clen tabs, helios, yoha tabs, sibu, deoxy, phospha.


Szczerze to nie wiedziałem że DB ma tyle burnerow fatu. Myślałem że tylko clen i Helios. Brałeś pozostałe? Który byś polecił?



Wszystkie są ok, zależy co komu bardziej potrzebne w danej chwili. Z tych mniej znanych to DB ma, wszystko is:

DEOXY-A 10ml Deoxycholic Acid 50mg
PHOSPHATIDYCHOLINE 10ml Phosphatidycholine 50mg
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dostałem dzis od kolezki clen jakis niby nowy na sprawdzenie a tu patrze Biosira. Nawet nie wiedzialem ze maja clen w arsenale. Odpalilem przed treningiem pol tabsa i lapy lataja ze lewdo widelec trzymam. Kolejny dobry towar z ich labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
mrWodoo
5iu imperial gh

do tego 600mg t400 mix z andro [i bold i insa]


ile czasu leciales juz leciales te 5iu do zrobienia igfa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
to byl 5ty dzien bicia igf, o 7 wbilem i o 9 pobrano mi krew
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Pany szamie ktoś turę z newgensteroids? Ktoś ma przeciek kiedy w końcu będą orale w Pb lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Biosira nexium czy ions w co najbardziej celować ? Chodzi o środki między innymi bold meta susta

Koxik

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium