SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
szoui
Które wino oral najlepiej wziąć? Miałem genamed, chce wziąć coś innego dla porównania.
Cenowo od najdroższej: SHREE, ALPHA PHARMA, VERMODJE, GENAMED



za pierwsze 3 pozycje na pewno przeplacisz, wiec jka masz ochote nabic komus kieszen to bierz jedno z pierwszje trojki.

Genamed bedzie dzialal na tym samym poziomie.

Ktos ostatnio psioczyl na cypio genameda, jak zwykle jak cos sie robi bardziej popularne ktos na ochote to zepsuc.Kolega wbija te cypio od kilku miesiecy w tej samej dawce bo ma jakis tam swoj schemat z tym zwiazany i sobie bardzo chwali, wiec ktos ma troche rozumu w glowie wysnuje odpowiednie wnioski.


Pierwszy raz biorę w ogóle winko oral więc też nie wiem czego mam się spodziewać po tym specyfiku. W czwartek bedzie dokładnie drugi tydzień 30mg ed. Więc mówisz, że kontynuować genameda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
dexterpro
jakieś opinie o tym Gen-Shi ?



nie wiadomo na ile to oryg co lata w pl ale jest zaj**iste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
shoui jak jesz samo wino to z czegokowliek bys nie bral efektow spektakularnych nie bedzie i tak.Na pewno po samym winie woda zleci spod skory zauwazalnie, wytrzymalosc i sila na plus.

Uwierz na slowo ze jest to srodek ktory z genamedu nie bedzie sie roznic niczym od tego ze shree czy alphy oprocz fajniejszego opakowania i wyzszej ceny

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-06-02 19:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
shoui jak jesz samo wino to z czegokowliek bys nie bral efektow spektakularnych nie bedzie i tak.Na pewno po samym winie woda zleci spod skory zauwazalnie, wytrzymalosc i sila na plus.

Uwierz na slowo ze jest to srodek ktory z genamedu nie bedzie sie roznic niczym od tego ze shree czy alphy oprocz fajniejszego opakowania i wyzszej ceny

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2015-06-02 19:56:30


T3 75mcg ed, joha 20mg ed do tego winko 30mg ed. Mam jeszcze parenascie tabsowc eca t5 zion labsa i clenu z fox labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aras i elite poslasli Krzykaczowi riposte za Genamed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
czyli wino traktuj jako antykatabolik do tego zestawu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Nexium zaczynam sprawdzac ale zapowiada sie niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Rdza
To zajadał ktoś wino Stano Tablets z British Dispensary??

dobre wino bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
ktore hcg? ovigil czy pregnyl? tylko te mam do wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
naginator
ktore hcg? ovigil czy pregnyl? tylko te mam do wyboru


Oba działały jak brałem. Ale jak mam do wyboru to zawsze biorę Preg/Gonasi.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium