SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Jakie chcesz miec odczucia na srodku o dzialaniu kosmetycznym?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Takie jak po OXie
Pisząc o odczuciach miałem na myśli opinie osób które (wiedzą jak oxa działa) testowały ten środek i mogą się wypowiedzieć czy jest tam to co powinno siedzieć.
P.S - to wcale nie jest środek o "kosmetycznym" działaniu - ale to już kwestia czego oczekujemy/ dawki i co jest naszym celem.

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
KoZiK
BigMen
Jesli chodzi o propy to chyba kazdy bedzie dzialac.

Bioniche na pewno troszke mocniejsze od innych ale to tylko dlatego ze ma wyzsze stezenie niz 100mg(na etykiecie 150mg). Reszta 100mg raczej wszystko standard. Bierz pod uwage gestosc oleju i komfort iniekcji.

Z tego co ja bilem to:
Farmak najzadszy i dziala jak nalezy
Testovis dosyc gesty i dziala jak nalezy
Bioniche zadszy od testovisu ale chyba ciut gestszy od farmaka za to porownujac 1ml/150mg do 2ml/100mg wymienionych wyzej dzialanie lekko na plus ale tylko dlatego ze jest tam wiecej mg niz w reszcie.


duzo w tym prawdy - prop tani srodek i bardzo popularny, jak ktorys lab by go walowal/zanizal stezenie to praktycznie jak strzal w kolano
ale ze wzgledu na stosunek cena/stezenie(jakosc) to Bioniche zdecydowanie do polecenia


To jak to w końcu jest? lab strzela sobie w kolano zaniżając propa i jednocześnie poleca się oszukąjcy konsumenta lab?

Przecież w bioniche nie ma 150mg/ml tak jak mają na etykiecie. Takie stężenie urwałoby miejsce inj.
Wałkują już szarego klienta na propie to rzeczywiście godni zaufania przy pozostałych środkach.

Polecam zrobić i wbić real 150mg/ml urywa noge! mm1986 też o tym pisał z tego co pamiętam miał okazję próbować takiego propa. Kulmas chyba też coś wspominał lub nicki mi się mylą, więć przepraszam.

Sorry jeśli komuś nie po nosie, firma nie ma dla mnie znaczenia, ale nie da się czytać takich bajek.

Polecam przybić jazwyklejszego real propa 150mg/ml i porównać sobie.
Nie pisze tego z teori ale z praktyki, wiem jakie spustoszenie w miejscu inj robił mi oraz każdemu kto próbował pozostałości których nie dałem rady wbić prop homemade 150mg/ml.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
Powiem tak - moje osobiste odczucia co do Genamed Pharma, ogolnie jestem swiezy w tym temacie ale pozwole sobie zabrac glos, ktos mowil, ze to lipa i do odstrzalu.

Pierwsze 5 strzalow walilem propa z EuroChem i nie wyczulem zbytnio niczego poza okropnym rwacym bolem w miejscach injekcji, bol po ostatnim strzale z tego labu utrzymuje sie juz 5 dzien - przez co nie moge isc nawet trenowac na mate. Zrobil mi sie maly obrzek, ogolnie mimo ze injekcje to dla mnie nowosc to przebiegaja raczej ksiazkowo - nic zlego sie stac nie moglo/powinno.

Teraz wczoraj jestem juz po 2 strzale z Genameda, 0 bolu po, czuc jak sok sie wkreca, faja rano i wieczorem stoi jak komin az mi wczoraj wstyd bylo przy nowo poznanej pannie w lozku lezec w dresach

Mam jeszcze amp Goldline, ktos tutaj rowniez stwierdzil ze legit towar, stestuje niedlugo i dam znac jak odczucia, cos ktos wie na temat tego labu?

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Strongmen
Jadł ktoś w ostatnim czasie
OXE z B.M ?
jakie odczucia ?


Jadlem Oxandrolon z B.M. w wakacje wlasnie z propem z Bioniche. Zlapalem na tych produktach kilka kg ladnej masy idealnej na lato.
Swoja droga stawy nie bolaly wiec sadze ze godna polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
prost4k
KoZiK
BigMen
Jesli chodzi o propy to chyba kazdy bedzie dzialac.

Bioniche na pewno troszke mocniejsze od innych ale to tylko dlatego ze ma wyzsze stezenie niz 100mg(na etykiecie 150mg). Reszta 100mg raczej wszystko standard. Bierz pod uwage gestosc oleju i komfort iniekcji.

Z tego co ja bilem to:
Farmak najzadszy i dziala jak nalezy
Testovis dosyc gesty i dziala jak nalezy
Bioniche zadszy od testovisu ale chyba ciut gestszy od farmaka za to porownujac 1ml/150mg do 2ml/100mg wymienionych wyzej dzialanie lekko na plus ale tylko dlatego ze jest tam wiecej mg niz w reszcie.


duzo w tym prawdy - prop tani srodek i bardzo popularny, jak ktorys lab by go walowal/zanizal stezenie to praktycznie jak strzal w kolano
ale ze wzgledu na stosunek cena/stezenie(jakosc) to Bioniche zdecydowanie do polecenia


To jak to w końcu jest? lab strzela sobie w kolano zaniżając propa i jednocześnie poleca się oszukąjcy konsumenta lab?

Przecież w bioniche nie ma 150mg/ml tak jak mają na etykiecie. Takie stężenie urwałoby miejsce inj.
Wałkują już szarego klienta na propie to rzeczywiście godni zaufania przy pozostałych środkach.

Polecam zrobić i wbić real 150mg/ml urywa noge! mm1986 też o tym pisał z tego co pamiętam miał okazję próbować takiego propa. Kulmas chyba też coś wspominał lub nicki mi się mylą, więć przepraszam.

Sorry jeśli komuś nie po nosie, firma nie ma dla mnie znaczenia, ale nie da się czytać takich bajek.

Polecam przybić jazwyklejszego real propa 150mg/ml i porównać sobie.
Nie pisze tego z teori ale z praktyki, wiem jakie spustoszenie w miejscu inj robił mi oraz każdemu kto próbował pozostałości których nie dałem rady wbić prop homemade 150mg/ml.




faktycznie dwuznacznie to wyszło - mówiłem o standardowym stężeniu 100mg/1ml - jakby ktos w propie dawal mniej to taki lab nie ma prawa bytu
BieMen tez o tym napisal:
"Bioniche na pewno troszke mocniejsze od innych ale to tylko dlatego ze ma wyzsze stezenie niz 100mg(na etykiecie 150mg)."


Zmieniony przez - KoZiK w dniu 2016-12-05 15:07:07

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
prost4k
KoZiK
BigMen
Jesli chodzi o propy to chyba kazdy bedzie dzialac.

Bioniche na pewno troszke mocniejsze od innych ale to tylko dlatego ze ma wyzsze stezenie niz 100mg(na etykiecie 150mg). Reszta 100mg raczej wszystko standard. Bierz pod uwage gestosc oleju i komfort iniekcji.

Z tego co ja bilem to:
Farmak najzadszy i dziala jak nalezy
Testovis dosyc gesty i dziala jak nalezy
Bioniche zadszy od testovisu ale chyba ciut gestszy od farmaka za to porownujac 1ml/150mg do 2ml/100mg wymienionych wyzej dzialanie lekko na plus ale tylko dlatego ze jest tam wiecej mg niz w reszcie.


duzo w tym prawdy - prop tani srodek i bardzo popularny, jak ktorys lab by go walowal/zanizal stezenie to praktycznie jak strzal w kolano
ale ze wzgledu na stosunek cena/stezenie(jakosc) to Bioniche zdecydowanie do polecenia


To jak to w końcu jest? lab strzela sobie w kolano zaniżając propa i jednocześnie poleca się oszukąjcy konsumenta lab?

Przecież w bioniche nie ma 150mg/ml tak jak mają na etykiecie. Takie stężenie urwałoby miejsce inj.
Wałkują już szarego klienta na propie to rzeczywiście godni zaufania przy pozostałych środkach.

Polecam zrobić i wbić real 150mg/ml urywa noge! mm1986 też o tym pisał z tego co pamiętam miał okazję próbować takiego propa. Kulmas chyba też coś wspominał lub nicki mi się mylą, więć przepraszam.

Sorry jeśli komuś nie po nosie, firma nie ma dla mnie znaczenia, ale nie da się czytać takich bajek.

Polecam przybić jazwyklejszego real propa 150mg/ml i porównać sobie.
Nie pisze tego z teori ale z praktyki, wiem jakie spustoszenie w miejscu inj robił mi oraz każdemu kto próbował pozostałości których nie dałem rady wbić prop homemade 150mg/ml.




Bylo tez pisane ze mozna zrobic propa 150mg/1ml i nie musi bolec. Nie ma co mierzyc wszystkich jedna miarka, jest chemik i chemik. Nie twierdze ze tam jest 150mg ale w moich odczuciach bylo wiecej niz w innych propach 100mg, w tym w aptecznym Testovisie. Byla tez mowa o tym ze odczucia nie poparte badaniami mozna sobie wsadzic w d... wiec moze jest moze nie ma. Pewne jest ze jest mozliwe zrobienie takiego bezbolesnego srodka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 545
co polecacie z metanabolu 300tab

bo bede szukal dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
Adam19877
co polecacie z metanabolu 300tab

bo bede szukal dopiero




Malay Tiger ponoc calkiem dobrze kopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Adam19877
co polecacie z metanabolu 300tab

bo bede szukal dopiero




Ostatnia metka oral jaka jadlem to byla Biosira, dobra meta. Ziomek bierze aktualnie, w pracy dziewczyny mowia mu ze przytyl
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium