SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Gazzz
Ktore wino i meta do wyboru mam balkan, ap, biosira, nexium, genamed


Alpha, Nexium, Genamed. Jesli sugerujesz sie cena to Genamed bedzie nr.1 z tego zestawu, mega tanio i jakosciowo spoko.

Tomaszzzz
Panowie NPP Nexium czy Vertex? Pewnie bez różnicy, ale może akurat ktoś ma porównanie.


Nexium ja stawiam bardzo wysoko, swietne srodki maja. Vertexa nie wbijalem z otoczenia tylko wiem ze dobry towar.

bakus15
Panowie jak to jest z tym ovigilem? działa czy nie? bo opinie są baedzo sprzeczne


Ovigil wbijam i dziala spoko.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
JadowityWaran
Lecialem tylko tren DB Pharma od 10 lat. Meta zbyt duzo zeby wymienic ale praktycznie kazda robi robote.

Bigman przy tym nowym gh jaki miales poczatkowy poziom igf bo sam wynik igf po badaniu gh mi duzo o tym gh nie mowi.


Bo widzisz Gadzino ze jest to poczatkowy wynik po 4 dniach poniewaz 1 dnia krew sie im rozmrozila. Wynik koncowy bedzie za kilka dni. Mam jeszcze 3-4 wbitki po 2j i ostatnia idzie 10j poniewaz tak badam GH za kazdym razem. Wynik ooczatkowy szacuje na 200-240 poniewaz tak mialem na ooprzednich badaniach.

Gazzz
Ktore wino i meta do wyboru mam balkan, ap, biosira, nexium, genamed


Balkan, AP, Biosira. W moim otoczeniu glownie biosire jedza i rosna.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
ivon86
Witam! Jaki polecacie Halotestin? Wersja oralna mnie interesuję.


Nexium
Vermodje

Omlet 35
Panowie one rip nexium czy andro?


Andro nie bilem.
One-Rip Nexiuma i Cyber bardzo dobre.

Tomaszzzz
Panowie NPP Nexium czy Vertex? Pewnie bez różnicy, ale może akurat ktoś ma porównanie.


Obie firmy mają dobre npp. Kwestia co Ci lepiej pasuje ampułki czy flakony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
panoowie co wybrac oxe czy halo chodzi o wzrost sily i jakie dawki i jak dlugo ciagnac to ? aktualnie leci cypio tren ace i metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Spróbuj obu środków i sam ocenisz co lepsze. Oba się nadają pod Twój cel.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
wmichal90
panoowie co wybrac oxe czy halo chodzi o wzrost sily i jakie dawki i jak dlugo ciagnac to ? aktualnie leci cypio tren ace i metka



trening rób typowo siłowy

bo to co lecisz starczy

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wmichal90
panoowie co wybrac oxe czy halo chodzi o wzrost sily i jakie dawki i jak dlugo ciagnac to ? aktualnie leci cypio tren ace i metka


Zaloz swoj temat odzielny. Ten sluzy czemu innemu. Gdybys mial problem w wyborze w/w srodkow to wtedy pytaj tutaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
ok dzieki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
bakus15
Panowie jak to jest z tym ovigilem? działa czy nie? bo opinie są baedzo sprzeczne


Imo dziala. Nic innego teraz nie dorwiesz na takim poziomie wiec smialo. Ja tam laduje co kilka tygdodni i cos tam rosnie
A na Pregnyl z utęsknieniem czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
kaczo
Pany jak susta z central pharm. Nie było andro i wziołem centrala. I Novo ale 75/15


novo to pewne t3 w koncu nasza apteka ale suste bym odpuscil i wybralbym jak juz to omo apteczne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium