SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167557

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
powerng
Npp, deka, master, tren,
Do wyboru malay, swiss, Magnus.

Kto cos próbował z tych pozycji? W co celować?



Malaya bierz.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Arkus P
SebastianMielecki
lodzianin1
trzeba było e2 jeszcze zrobić


Co ma do tego e2?
Pewnie ci chodzi o niski wynik estro na bold, tak?

Bold w jakiś sposób przekłamuje wyniki estro. Już nie pierwszy raz mam to u siebie, a były różne boldy i czuć było że działa to samo po morfologi było widać. U znajomych to samo, a laby różne, nawet paru znajomych z zagranicy miało tak samo.
Wyniki wychodzą niskie, a estro nie jest niskie bo ryje spuchnięte/retencja mocna/pompa w piszczela od chodzenia.
W jakiś sposób bold wpływa na wyniki estro na badaniach. Możliwe że na innej lepszej aparaturze wyjdzie poprawny wynik, tak samo jak w przypadku np trenu.






Coraz lepsze teorie na temat bolda i estro krążą, czytałeś jakieś medyczne publikacje na ten temat że z taką pewnością o tym opowiadasz?
Jakoś jak mi bold ubil estro poniżej dolnej normy to bez badania wiedziałem że mam je tragicznie nisko bo towarzyszyła mu cała lista objawów za niskiego poziomu, dwa podejścia do dwóch różnych boldow robiłem i dwa razy to samo


Brałem boldenon z andro, nexium, genesis
Wszystkie obniżały estro, badałem andro i nex, ale na tamtych czuć różnice

Dla przykłądu, nie mogę sobie pozwolić na cykl: mix+meta, bo estro za raz mi wywala i czuje suty, no chyba, że dodam boldenon.

Teraz już schodze, ale od kiedy okryłem tę właściwość, to leciałem bolda własnie głównie w celu kontroli estro, bomożena kontrolować w łatwy i stały sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dajcie sespokoj z boldem lepiej se masteron kupcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11295
panowie co lepsze Deca i Enan z firmy AlchemiaPharmaPRO czy z Bioniche Pharmacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
michal1407
panowie co lepsze Deca i Enan z firmy AlchemiaPharmaPRO czy z Bioniche Pharmacy



Bioniche lepsze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94516 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669222
michal1407
panowie co lepsze Deca i Enan z firmy AlchemiaPharmaPRO czy z Bioniche Pharmacy


stanowczo z tej 2 bioniche

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
Panowie jaki mix z lepszej pólki? Aktualnie leci andro 400mg, ale wiem na temat andro ze partia, partii zupełnie nie równa, a aktualna flacha strasznie boli. Bardziej celuje teraz w Alpha pharma, shree, bałkan. Ale wołałbym coś równie pewnego w flakonie. Nexium, alchemia i galaxy na pewno odpada, bo to taka sama zabawa jak z andro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94516 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669222
Bolesnosc srodka to sprawa indywidualna
Sam to przerabialem po firmie x mialem pilki po 3 dni i bol.otworzylem 2 flakon z innego rozlania i to samo.kolezka bil rowno ze mna i mowil ze nic nie odczuwa po iniekcjach.oddalem jemu napoczete flakony i wbil i zero problemow.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
Ja akurat tolerancje mam bardzo dużą iniekcje robione 0,6 x 40 mm w pośladki, mixa bije c4d, ale nigdy tak nie miałem że np zrobiłem shota we wtorek, a dziś mam sobotę, a shot ze wtorku dalej mocno napierdziela i pośladek jest cały nabrzmiały. Zazwyczaj mixa dawałem rade bić w jeden pośladek, ale przy tej flaszce muszę rozkładać na dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94516 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669222
wszystko to i tak ug , weź flakon z innej firmy i zobacz czy ci podejdzie
jak tak- zrobisz zapas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium