SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166268

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Panowie propek genamed ? warty uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Panowie propek genamed ? warty uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warty, taki i działający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
Bił ktos ostatnio enana z AlphaPharm z dzialacymi kodami robi robote?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
korb0l
Panowie miał ktoś styczność z meridem altimy? jak działanie?


Działa bardzo dobrze, w końcu na rynku godna polecenia merida. Od kiedy Fox znikł długo nic nie było co działałoby równie dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
Zulugulu
Jaka meta na ta chwile polecacie? i jaki odblok do niej? u mnie latwo dostepny metaxen z malaya ale ziomki srednio zadowoleni


Ostatnio jadłem mete altimy początkowo 20mg ed w końcówce 30mg ed, polecam jedna z lepszych jakie jadłem na równi z Alpha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
minek95
Jaki enan teraz polecacie ?


Bioniche elegancko wchodzi. Ziomek z genameda przeszedl i mowi ze na plus czuje bioniche przy tej samej dawce 1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Metka inj jaką polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Genesis cyber andro,to chyba czołówka metek ini. Ja nie biłem ale wiem z opinii znajomych że to działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Podobno można bez problemowo większe dawki, dłużej i mniej sajdów. Dzięki za odpowiedź
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium