SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
Prop nexium ktos testowal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
HimenMasterPower
Prop nexium ktos testowal ?


ja zawsze bazuje i moi znajomi na testach nexiuma i zawsze klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ja bije teraz propa i mastera nexium
Dobry towar
Winko tez mam odlozone 200 tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
Dobrze to slyszec dzieki pany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
pawel515
dobra, czyli gh od andro mozna ladowac smialo tak? bo walilem imperiala ale dojscie poleglo, jest androtropin aktualnie


Ladowac mozna wszystko pytanie czy warto. Ja do wszystkich chinoli jestem nastawiony sceptycznie.


SebastianMielecki
BigMen
Ja omnitrope jak bilem z 7 lat temu apteczne to bylem bardzo zadowolony. Za to chinskie jakie bilem dawaly wynika na badaniach i efekty uboczne typowe dla gh ktore na aptecznym gh nie wystepuja. Tak ze dla mnie tam jest pchane cos co ma udawac gh poprzez skutki uboczne a nie efekty. Na aptecznych gh nie mam kompletnie zadnych jazd typu bolace nadgarstki, dretwienie rak czy spuchniete stopy. Nawet pompa treningowa nie jest taka jak na chinolach.


BigMen
Ja odnosnie nouevoxa moge powiedziec ze mam takie dretwienie rak ze nie da sie funkcjonowac. Musze miligamme zamotac bo bala lapy czly dzien. Dawka 10j ed jednorazowo + 2j apteki o innej porze. Igf fajnie podniesiony ponad 600 gdzie na aptece 2j mialem max 400. Niedlugo bede ponawial badania.


Według twojej własnej wypowiedzi można wywnioskować, że nouevoxa to nie jest GH tylko " tam jest pchane cos co ma udawac gh poprzez skutki uboczne a nie efekty"






Wnioski zostana wyciagniete po 3 miesiacach poniewaz tyle czasu mam zamiar testowac nouevoxa i jest to czas potrzebny aby ocenic po efektach wizualnych dzialanie hormonu. Jak zauwazyles dalej nie stwierdzilem ze nouevox to GH 191. Jednak w odruznieniu od innych podobno robione jest na surowcu z UE i tylko to mnie skusilo aby sprobowac ten produkt. Dawka tez nie jest przypadkowa a dobrana tak aby zmaksymalizowac efekty i prawidlowo ocenic dzialanie.

Badania ani skutki uboczne nie sa dla mnie wyznacznikiem poniewaz to wszystko da sie oszukac bez wiekszego problemu. Tylko chamskie podrobki nie wyjda na wyniku bo siedzi tam sama woda.

Apteki lecialo zawsze 2-3j i na tym nie mialem efektow ubocznych ale nie powiedziane ze za jakis czas zwieksze na testy apteki na 10j choc w tym przypadku jest to juz dosyc wysoka dawka gdzie przy dluzszym stosowaniu trzeba uwazac na cukrzyce i to mnie powstrzymuje.

Jesli jeszcze masz jakies watpliwosci to chetnie pomoge
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
SebastianMielecki
BigMen
Ja omnitrope jak bilem z 7 lat temu apteczne to bylem bardzo zadowolony. Za to chinskie jakie bilem dawaly wynika na badaniach i efekty uboczne typowe dla gh ktore na aptecznym gh nie wystepuja. Tak ze dla mnie tam jest pchane cos co ma udawac gh poprzez skutki uboczne a nie efekty. Na aptecznych gh nie mam kompletnie zadnych jazd typu bolace nadgarstki, dretwienie rak czy spuchniete stopy. Nawet pompa treningowa nie jest taka jak na chinolach.


BigMen
Ja odnosnie nouevoxa moge powiedziec ze mam takie dretwienie rak ze nie da sie funkcjonowac. Musze miligamme zamotac bo bala lapy czly dzien. Dawka 10j ed jednorazowo + 2j apteki o innej porze. Igf fajnie podniesiony ponad 600 gdzie na aptece 2j mialem max 400. Niedlugo bede ponawial badania.


Według twojej własnej wypowiedzi można wywnioskować, że nouevoxa to nie jest GH tylko " tam jest pchane cos co ma udawac gh poprzez skutki uboczne a nie efekty"






Sebastian w kwestii HGH to mogliby sie tutaj sporo od Ciebie niektórzy nauczyć, fajnie gdybyś zagladał częściej


Podróżnik Marian
HimenMasterPower
Prop nexium ktos testowal ?


ja zawsze bazuje i moi znajomi na testach nexiuma i zawsze klasa


U mnie też głównie środki Nexiuma. Towar zawsze bez zastrzeżeń.


pawel515
dobra, czyli gh od andro mozna ladowac smialo tak? bo walilem imperiala ale dojscie poleglo, jest androtropin aktualnie


Obyś tylko nie trafił na tą jedną parie co była słaba. Następne podobno poprawili, zapewne ktoś bije to Ci pomoże, znajomy wbijał ostatnio tego Androchema ale powrócił na stare sprawdzone.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670477
Nexium ma dobre produkty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
ja bije cały czas gh imperial i dopóki nie przekroczyłem 10j dziennie to żadnych drętwien nie było, a że leci teraz naprawde sporo:), to drętwienia sie zdarzają. Nie jakoś często ale są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1465 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114159
HimenMasterPower
Prop nexium ktos testowal ?


Prop działa dobrze ale mi np. dupe urywał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670477
Duzo osob nie toleruje propa, I nie kazdemu lezy kazda firma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium