SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166986

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
Bo właśnie osłabło działanie, w tym problem. Zastanawia mnie czy innych też. Mam wrażenie jak bym miał testa w tym flakonie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No to masz odp na co trafiłeś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
majster
zdarzają sie wałki mety vermodje? spotkał sie ktoś z niedziałającą?
pozdrawiam


nie spotkalem sie. orale vermodje wedlug mnie pierwsza liga, lepsze od shree

wnc1964
Panowie już nie chce szukać mi się gh jakie peptydy teraz warte , głównie chodzi o stawy i regeneracje.

Omnitrope badane po 5iu po 3h wynik 4,1. więc słabiutko.


peptydy nexiuma dzialaja good, omni slabo rzeczywiscie. soma strong juz wychodzi lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ghrp nexiuma dzila bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
Express
Deka z Royala? Ktoś coś? Leci 4 miesiąc wpierw działała ok, teraz jakby inna konsystencja, odczułem lekko stawy i libido wzrosło gdzie od 4 msc nic nie zmieniane z dawkowaniem.

bilem w tamtym roku ...bardzooooooooo slabe....niby cos tam jest zale bardzoooooooo malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1676
czupryn
Express
Deka z Royala? Ktoś coś? Leci 4 miesiąc wpierw działała ok, teraz jakby inna konsystencja, odczułem lekko stawy i libido wzrosło gdzie od 4 msc nic nie zmieniane z dawkowaniem.

bilem w tamtym roku ...bardzooooooooo slabe....niby cos tam jest zale bardzoooooooo malo

No właśnie leci 600 week, i bez potrzeby by po cabaser sięgać. Postaram się przejść na alphe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
BombelWks
to czyli global to scierwo bo wzialem od dila i mowil ze pewne


Czasemi mi sie wydaje ze Twoj avatar to Twoje prawdziwe foto. Wiadomo ze dil to Ci wcisnie cokolwiek, on z tego zyje, mu trzeba takich ogorasow wlasnie.. idz lewy prosty popraw szerpowym i juz wiecej taka sytuacja nie bedzie miala miejsca, proste.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1056 Napisanych postów 11480 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138968
mm1986
BombelWks
to czyli global to scierwo bo wzialem od dila i mowil ze pewne


Czasemi mi sie wydaje ze Twoj avatar to Twoje prawdziwe foto. Wiadomo ze dil to Ci wcisnie cokolwiek, on z tego zyje, mu trzeba takich ogorasow wlasnie.. idz lewy prosty popraw szerpowym i juz wiecej taka sytuacja nie bedzie miala miejsca, proste.



mi sie nie wydaje....jestem pewny w 89 % ze to jego foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Tesc enan z apexa? Jakieś opinie? Chłopaki bardzo zachwalaja, flakon bodajże niebieski, bo widziałem i dece i teścia i któreś było niebieskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
no jak zachwalaja to po co tu pytac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium