SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166981

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Z atoma testy dzialaja
Tren slabiutki
Metka i wino jedli u mnie i mowia ze si
W.inne srodki od nich bym nie zainwestowal
Bardzo niszowy lab.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
Czyli rozumiem że Titan bije krzykacz i mówi że git a reszta twierdzi że loteria, ból i gorączka po strzale z Bulk'a. Można oszaleć


Zmieniony przez - Animal-Strength w dniu 2015-12-15 07:30:58
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Krzykacz nie bije bulka czytaj ze zrozumieniem...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Najlepiej brac to co w otoczeniu dziala i po problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
133mhz
Ziki oszczędź,p******isz że Titan loteria non stop biadolisz to po co bijesz ich bolda?


Żebyś czytał ze zrozumieniem i cały temat na bieżąco to byś wiedział i sam skończ p******ić , ale zrobię wyjątek dla Ciebie i napisze to ci pisałem xx razy już w tym temacie " że mam zapasy jeszcze z okresu wakacji jak titan był chwalony" a więc nie wyrzucę tego do kosza tylko wbijam z nadzieją że będzie ok i póki co deka totalne dno,bóle po inekcji,gule pod skórą itd...susta jest ok jak na under a tribolda daje od niedawna i póki co wzrost apetytu jest,wchodzi towar gładko , ale jak pisałem to są zapasy z wakacji kiedy titan był na "topie"

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Zdecydowałem się na AndroChem. Okazało się że mój brat wbija i jest mega zadowolony. Za jakiś czas dam znać co i jak. U mnie będzie lecieć Test 400, prop, wino, boldek, prima, tren ace, antek, meta i aga.

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
achill
Zdecydowałem się na AndroChem. Okazało się że mój brat wbija i jest mega zadowolony. Za jakiś czas dam znać co i jak. U mnie będzie lecieć Test 400, prop, wino, boldek, prima, tren ace, antek, meta i aga.


Chyba obecnie jedna z pewniejszych firm na rynku w dobrej cenie...sam mam odłozone nandro base ,z anjomy brał teraz i chwali sobie, T400 znajomy kończy 1 flakon i domówił więcej a więc zadowolony jest,antek będzie testował chłop odemnie bo póki co wcina shree i lipa ;/


Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2015-12-15 10:49:17

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Jedyne czego mi jeszcze brakuje to porządna aga. Myślałem nad Aquatest z balkan ale teraz sam już nie wiem... Co do AndroChemu, po rozmowie z bratem - prop, wino i tren robią robotę.

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jest kilka dobrych środków na wodzie, w tym i aquatest ale raczej obraca się nimi w zamkniętych gronach np zawodników trójboju.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie biłem i nie biję Bulka z Titana, jedyne co brałem z tego laba to bold i tribold w tym roku lecę aktualnie.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium