SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
waldiou
Czy testosteron 350 mg moze miec wgl tyle czy to fake



Może mieć, spotykane blendy saa to teraz średnio 300-400mg. Kenwoo ma np mix testa 500mg/ml, inne blendy np real EC to 600mg/ml.


tomalblade
Alpha pharma Panowie...tren ace, mial byc Malay, ale chyba zmiana bedzie. Ktos cos z ostatnich miesiecy?




Oba laby pewne.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
waldiou
Czy testosteron 350 mg moze miec wgl tyle czy to fake


dochodzi jeszcze kwestia bolesności po szocie jeśli faktycznie jest tam te 350mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Exe sqiubba dziala az za bardzo ale to na plus tylko trzeba zrobic pare razy badanie,mi apteka przy 800week trzyma estro lekko ponad norme przy 25mg ed,sqiubb wyzerowal estro do jednej cyfry wiec daje e3d 25mg i jest tak samo wiec przesypany,ale to chyba na plus na moje bo wyjdzie taniej w stosowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Nelsonek1987
Exe sqiubba dziala az za bardzo ale to na plus tylko trzeba zrobic pare razy badanie,mi apteka przy 800week trzyma estro lekko ponad norme przy 25mg ed,sqiubb wyzerowal estro do jednej cyfry wiec daje e3d 25mg i jest tak samo wiec przesypany,ale to chyba na plus na moje bo wyjdzie taniej w stosowaniu


Dobry pimp. Exe w dawce wyższej niż 25mg podanej jednorazowo nie zbije liniowo więcej estro, nie zbije go prawie w ogóle więcej.
Zaraz wpadnie BigYorkie i będzie pytał o badania, w google 2-3link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669173
Nelsonek1987
Exe sqiubba dziala az za bardzo ale to na plus tylko trzeba zrobic pare razy badanie,mi apteka przy 800week trzyma estro lekko ponad norme przy 25mg ed,sqiubb wyzerowal estro do jednej cyfry wiec daje e3d 25mg i jest tak samo wiec przesypany,ale to chyba na plus na moje bo wyjdzie taniej w stosowaniu


Taaaa przesypane
Kolejna sprawa takie środki kupuje się apteczne ,których w Polsce jest w opór
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Szkoda te metki albo oxy nie przesypuja
J.w z takim środkami to lepiej w aptekę celowac

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89926 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940737
Dokładnie tylko apteka , przecież każde opakowanie czy nawet tabletka np exe UG może mieć inne stężenie bo kucharzowi się źle sypło i tak naprawdę nigdy nie wyregulujsz estro na stały poziom...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Wojmir
Nelsonek1987
Exe sqiubba dziala az za bardzo ale to na plus tylko trzeba zrobic pare razy badanie,mi apteka przy 800week trzyma estro lekko ponad norme przy 25mg ed,sqiubb wyzerowal estro do jednej cyfry wiec daje e3d 25mg i jest tak samo wiec przesypany,ale to chyba na plus na moje bo wyjdzie taniej w stosowaniu


Dobry pimp. Exe w dawce wyższej niż 25mg podanej jednorazowo nie zbije liniowo więcej estro, nie zbije go prawie w ogóle więcej.
Zaraz wpadnie BigYorkie i będzie pytał o badania, w google 2-3link.



Dokładnie, podstawowe info dostępne w ulotce, takze ups, nie wyszło
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
moze doj**ali w 1tabsie nie 25mg a 250, wiec zbilo mu do 1 cyfrowego estro
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Wy macie jakis problem z interpretacja czy jak? Wbijam stalą dawke testa juz bardzo dlugo ,wyregulowane exemestanem aptecznym od zawsze by bylo lekko ponad norme ,przechodze na exe sqiubb i nagle samopoczucie leci,badam estro po tygodniu i jest 7 w wyniku,to co wy za bzdury p******icie za przeproszeniem,na kiego wala mam to pimpowac,mi to lezy kto co kupi. Odnosze sie wyłacznie to badan ktore robie czesto ,symex zawsze rano do sniadania gdzie leci 15gram oliwy z oliwek do platkow i wpc wiec pod 20gr fatu sie uzbiera dla lepszego dzialanai jak to bylo poruszane,warunki te same. Na wasze teorie mi czasem bral słow. A symex apteczny szedl wczesniej przed 5lat bez inny ia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium