SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166812

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
Jak testy cyp enan i mix Nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
might9
Jak testy cyp enan i mix Nexium?
oraz deka o ile już jest dostępna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
lestat1986
Moze bolec, moze puchnac (nie musi, ale wielu osobom przy ripie to doskwiera) ale dzialanie wzorowe.


Mam nadzieję że ten będzie bezbolesny :) yhy jasne... Sprawdzę i zdam relacje, niedługo odpalam bombe ale wpierw badania co by wszystko było si.
A środek o nazwie Cabaser jest podrabiany czy wszędzie lata apteczny? Chce zakupić profilaktycznie do cyklu z Rapid Ripem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
nastukafszy
lestat1986
Moze bolec, moze puchnac (nie musi, ale wielu osobom przy ripie to doskwiera) ale dzialanie wzorowe.


Mam nadzieję że ten będzie bezbolesny :) yhy jasne... Sprawdzę i zdam relacje, niedługo odpalam bombe ale wpierw badania co by wszystko było si.
A środek o nazwie Cabaser jest podrabiany czy wszędzie lata apteczny? Chce zakupić profilaktycznie do cyklu z Rapid Ripem


o cabaser raczej bym sie nie obawial nie spotkalem sie z wałkami, wiec tutaj spokojnie. co do Rapid-a odpale go za jakies 2-3tyg kolejny kontakt z tym srodkiem, co do dzialania wszystko jest oki, co do bolesnosci.. to roznie bywa, ja tłukłem go ED insulinowkami, dalo się przezyc ale tak jak ludzie mowia bywalo tak że mocniej "popiekło". przezyjesz

ja jak mialem zbijac prl to wrzucalem pol tabsa bromo i stykało. z drugiej strony nie narzekalem na libido na rapidzie..


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-07-27 11:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
czy warto inwestowac w enana firmy aburaihan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
might9
might9
Jak testy cyp enan i mix Nexium?
oraz deka o ile już jest dostępna?


podobno juz deka tez jest, dzis bede sie widzial z dilem to zapytam, cypio i mix dzialanie pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nastukafszy
lestat1986
Moze bolec, moze puchnac (nie musi, ale wielu osobom przy ripie to doskwiera) ale dzialanie wzorowe.


Mam nadzieję że ten będzie bezbolesny :) yhy jasne... Sprawdzę i zdam relacje, niedługo odpalam bombe ale wpierw badania co by wszystko było si.
A środek o nazwie Cabaser jest podrabiany czy wszędzie lata apteczny? Chce zakupić profilaktycznie do cyklu z Rapid Ripem


Nie widzialem fejkow cabaseru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
champion244
czy warto inwestowac w enana firmy aburaihan?


z zalozenia jest to apteczniak.. a to co dostaniesz moze niekoniecznie pochodzic z apteki w tym jest problem, lata tego wersji.. trafienie na fejka nie oznacza, że nie bedzie dzialal, bywaly dobrze dzialajace fejki ale jak mowie loteria tutaj. moze byc bdb moze byc ch**owo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop iran ten co lata dizla git i enan tez bilem osbiscie ale na jaki trafisz nie wiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Panowie w które firmy warto celować alpha/cyber/shree? Srodki: testy, npp, deca, bold.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium