SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja bym wbił na próbę właśnie a 3 miesiące po terminie to problem XD za miesiąc moja omka będzie miała 11 lat :D wbiłem tego bardzo dużo ale mam już zapas z datą do 2019 xd

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pajaczeq
lestat1986
Nebido to testosteron o bardzo dlugim estrze ;) Ja akurat mam z alphy, tam jest 1000mg w 4ml, konsystencja galarety.


Masz jakieś foty tego ? :D


Speszjal 4 ju:



https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1021.html#post6 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
Wbijales to juz ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Testowo ampe czy dwie kiedys wbilem. Napewno cyklem tego nazwac nie mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Blendy / combosy są w modzie od kilku lat. Po pierwsze mniej ml się tłoczy po drugie ekonomicznie to wychodzi, i to bardzo. Sporo labów w to wchodzi bo to się opłaca obu stronom.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
no coraz wiecej tego w Pl
ciezko sie przelamac ale duzo ludzi chwali combosy
chyba mostek zrobie na tri bulk z andro zobaczymy

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kwestia podejścia do sprawy zmiany myślenia, ja już przed 2010 rokiem biłem takie blendy i chwalę sobie takie rozwiązania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68089 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537807
Przy wiekszych dawkach ekonomia tloczenia soku i ubywania z flakonu na plus.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
marianzulek
Do mnie jutro mikolaj z Bio-Peptide rHGH powinien zawitac. Pewniak sprawdzany wielokrotnie badaniami.


Możesz wrzucić?? Słyszałem, o tym, że coś tam się podnosi IGF, ale szału nie ma. Tak jakby nie było tam 10 IU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
BigMen
prost4k
nuras
Tez będę testował gh z andro póki co polecam imperial


hgh imperial w tej chwili jeden chyba z lepszych gh w pl z ust wielu zawodnikow juz slyszalem.
Sam sie rowniez skusilem i jestem bardzo zadowolony.


Przebadalem ponad 10 rodzajow GH na rozne sposoby i 4 byly dobre z czego 2 najlepsze to genotropin i biopeptide. Wyniki ich byly niemal identyczne tyle ze albo mi cos powalili w badaniach albo jeden sie uwalnia szybciej od drugiego. Po 1h od wbicia wyzszy wynik osiagalo geno ale po 4h od wbicia juz geno spadalo a biopeptid jeszcze urusl.

Bilem zatem geno ale przezucilem sie na biopeptid.
1 nie widze roznicy w dziakaniu
2 w kieszeni zostaje okolo 50% gotowki.


Badałeś poziom GH czy IGF-1 ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium