SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
ziki2000
Michael87
e-lite
ziki jak przbijesz bold lub tren to bedzie wiedzial o czym mowie.


ładnie podkręciłeś, aż sam spróbuje z ciekawości




Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2016-02-21 07:41:43


Nie ma to jak dobra reklama ja np miałem 1 wypust bolda z nexium i nie jestem zadowolony a więc jak widać nie zawsze pierwsze partie są lepsze jak sie przyjęło


Nie wiem czy ktoś reklamuje swój produkt czy nie, malo mnie to interesuje nie zwracam na to uwagi bo nie śledzę czy ktoś w około chwali jeden lab.
Ja lecę boldem AP to będę miał jakieś porównanie. A jak czytam opinie "specjalistów " że kolega kolegi leciał itd to mi się śmiać chce.
Być może się sparze jak Ty i będę omijal lab z daleka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
19szymon62
A boldek genameda ktoś brał ostatnio?


Na jedym forum pisali że siedzi tam deka...szczerze miałem takie same podejrzenia jak wbijałem ich bolda a pozniej własnie wyczytalem te opinie że jest tam deka zamiast bolda, a więc coś w tym musi być

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Michael87
ziki2000
Michael87
e-lite
ziki jak przbijesz bold lub tren to bedzie wiedzial o czym mowie.


ładnie podkręciłeś, aż sam spróbuje z ciekawości





Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2016-02-21 07:41:43


Nie ma to jak dobra reklama ja np miałem 1 wypust bolda z nexium i nie jestem zadowolony a więc jak widać nie zawsze pierwsze partie są lepsze jak sie przyjęło


Nie wiem czy ktoś reklamuje swój produkt czy nie, malo mnie to interesuje nie zwracam na to uwagi bo nie śledzę czy ktoś w około chwali jeden lab.
Ja lecę boldem AP to będę miał jakieś porównanie. A jak czytam opinie "specjalistów " że kolega kolegi leciał itd to mi się śmiać chce.
Być może się sparze jak Ty i będę omijal lab z daleka.



a z czego tu sie smiac \??? dla mnie opinia kolegi z silki jest rownie wazna

a jesli moge sie tym podzielic to co w tym zlego ???

ap na chwile obecna lipa po calosci - moj kolega lecial ap przez pol roku od 1g do 1,5g dieta dopieta trening tez
wogole nie widzialem na nim tego srodka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
ok dla mnie mniej wazna niz moja :)
co do AP Bolda 750 lecialo teraz 1g dziala ale bez szalu, wiec tutaj sie z Toba po czesci zgodze.
Z tad moj wczesniejszy post ze z ciekawosci sprobowal bym genesisa.
A ze jestesmy takim narodem ze zaraz cos komus sie nie podoba i cos dopowie to juz druga sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co pamiętam to już kiedyś był poruszany temat że bold AP jest tragiczny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
P.M.P, RAZAK, DOSE, BIONICHE mam okazje nabyć na atrakcyjnych warunkach... Warte to coś? Pilne. Z góry dzięki.

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Bold 200 z Infiniti ktoś bił? miałem przygodę z ich Trenem Ace i było świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Jeśli PMP masz w tych małych kartonikach z obu stron zapląbowanych hologramem to jak najbardziej jeśli w atrakcyjnych cenach to brał bym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2081
Wpadl mi w rece Trenacet z General European Pharmaceuticals ,mial ktos moze stycznosc z tym labem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1851
tren ace z medical pharma brał ktos? opłąca sie bic czy raczej nie bo włąśnie bede przechodził z medicare na medical....chyba jakas nowa firma i jak inne środki z tego labu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium