SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8493604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6247
ArnoldS
witam,
jakie cypio i enana polecicie?
ostatnie parę miechów biłem wszystko z genameda i było jak dla mnie ok
obecni dostęp do dose, bioniche, nexium, alpha

jak dzialalo ok to nie szukaj udziwnien... (w tej cenie)
skonczylem cypio AP i tez dzialalo OK

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10687 Napisanych postów 45191 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57795
ci do royala podrabiaja nexium androchema i kilka innych niestety, chvje jedne, nie dosc ze swoje maja lipne soki to inne tez maja lipne te podrobki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3596
Jaki prop aktualnie najlepiej wybrac na cykl?

ciągła walka o mięcho;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 186
ArnoldS
witam,
jakie cypio i enana polecicie?
ostatnie parę miechów biłem wszystko z genameda i było jak dla mnie ok
obecni dostęp do dose, bioniche, nexium, alpha

sMIAŁO CYPKA I ENANA moge polecic nexium niedawno bity przeze mnie cypek i badania elegancjie kolega walil enana i to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1222 Napisanych postów 10586 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 326742
dziadyga

jak sie pytasz jakiej firmy prop to moze napisz do czego masz dostep? bo jak do wszystkiego to bierz apteke.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8067 Napisanych postów 61039 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 520855
dziadyga

Farmak, Testovis, Platinium, Primus Ray, Alpha, Shree, B.M., Hubei, Bałkan, BD new, Bioniche, Malay np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 709 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69806
Ja również o propa pytanie, chwilowo dostęp do bałkana tylko. Będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3195
Biłem osobiście propa z androchemu i euromed działanie bardzo dobre enan androchem działanie wzorowe teraz przeszedłem na cypio androchem i tez nie mogę złego słowa powiedzieć Kolega bije deke z andro i tez sobie chwali. Ale my zaopatrywalismy się wcześniej gdzie jeszcze nie było słychać ze są walki androchemu. A panowie powiedzcie czy bioniche trzyma poziom chodzi mi o propa ,Combo-med , Testo-med
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1014 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 189260
Lepszy od androchemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 709 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69806
Biłem propa bioniche- działał wzorowo. Za pewne nie ma tam stężenia 150 ale działał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta