SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24611
T3 tiromel dziala? Czy szukac innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Tiromel dziala, bardzo dobre t3. Jesli bys sie uparl to mozesz rozejrzec sie za PL apteka Novothyralem.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-03-16 03:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
WISLA KR
T3 tiromel dziala? Czy szukac innego?


Jak ori apteka to wiadoma sprawa.zrob po tyg badanie ft3 jak bedziesz na docelowej dawce dla pewnosci

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
wnc1964
damianz96
Prop genesis bez kodów coś tam działa? Czy raczej wyj**ki?



W moim odczuciu testy genesis z kodami są lepsze.

Genesis bez kodow dziala bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
kamilplnk
wnc1964
damianz96
Prop genesis bez kodów coś tam działa? Czy raczej wyj**ki?



W moim odczuciu testy genesis z kodami są lepsze.

Genesis bez kodow dziala bdb


Napewno enan bez kodow dziala(pot.badaniami) ale jesli chodzi o dece to mam watpliwosci czy tam deca siedzi lub ile...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 42
Chłopaki pomóżcie, który tren ace warto brać ? Mam do wyboru biosira, bd, chemtech, hilma biocare, onyx, malay, shree, bioniche, platinium, royal pharma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Biosirę sobie ludzie chwalą .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Oskryy
Chłopaki pomóżcie, który tren ace warto brać ? Mam do wyboru biosira, bd, chemtech, hilma biocare, onyx, malay, shree, bioniche, platinium, royal pharma.



Z tych co podałeś mogę polecić Biosira, Bioniche i Platinium Labs. Malay za to ma 2 wersje tren ace oraz blendy z trenem także zachęcająco to wygląda również pod względem finansowym.


Aktualnie sam jestem na Tren A Bioniche - brałem wersje 10ml/vial teraz też lecę ale wersja 1ml/vial:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html


Polecam ten lab, sporo inj przerobiłem warto się go trzymać
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Ktoś coś na temat antka GEP, Primus, Andro, Biosira, Balkan ?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
CENTRAL Pharmaceutical, clinix pharmax ,BRITISCH DRAGON amp w co lepiej celowac ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium