SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
ArnoldS
British dragon w ampach 1 ml ktoś testował?


Brałem propa i antka z new BD, extra.

Treny, deka, inne szło u znajomych i tak samo ok.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
kulmasBAN
Shooterd
Bili1976
A wino z TITANA w tabsach jak???


Bdb wino, brałbym smialo. W ogole wszystko z Titana trzyma stężenie imo zgodne z etykieta. Szkoda, ze mi się zrodlo urwalo pozostalo Shree i Alpha, chociaż Titan dla mnie rzadzi jesl chodzi o te 3 laby. Aha, nie pisać do mnie privow jak cos nt. Titana .


Do mnie mozecie pisac.
Tylko potem nie plakac ze cos nie dziala%)


Lepsze od AP......placze




Dla mnie Titan akurat jest najlepszy z tych 3 labow, już tlumacze dlaczego. Po pierwsze bold alphy budzi ostatnio wiele wątpliwości- dokładnie chodzi o podejrzenie masteronu w tym boldzie. Co do Shree zdarzają już się walki, slyszalem już o enanie przynajmniej. Trzecia sprawa to bold Shree ma 200mg zamiast 250mg. Tescie Titana ludzie lepiej czuja jak Shree, przynajmniej propa i enana. Tak wiec z tych 3 labow wybieram Titan, bo jest to 100% pewniak na dzień dzisiejszy.
Jednak niestety dostep do Titana się urwal i pozostalo Shree i Alpha. EOT.

Aha, i chyba zle mnie zrozumiales, ja nie handluje, chodzilo mi o to żeby nie oferować mi Titana na priva .



Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-05-02 15:06:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cyber ,Alpha,shree,androchem, te laby sa doyebane potem dlugo nic,,, egzotyki nie dla mnie(cutsy,bulki)titany,pmp,dose,atomici
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89930 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940758
półtora tygodnia temu przeszedłem z test enan Titana na suste androchemu i nie poczułem jakiejś różnicy na plus czy minus tak wiec oba te laby maja testy zayebiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
No i dokładnie- to jeden poziom. Jak dla Ciebie kk nie to bij co chcesz . Dla mnie obecnie Titan najpewniejszy. Do Cybera/Androchemu nie mam dostępu. Ale jak już pisałem: wybierając choćby bolda wybieram Titana, nie Alphe czy Shree. A co do cutsow/bulkow to już pisałem, ze w zyciu bym tego nie wbil i nie poleciłbym nikomu.

I nie ciagnijmy więcej tego tematu, to moje zdanie nt. Titana, Ty możesz mieć inne.

Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-05-02 15:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bold Titan extra, biorę od stycznia i jeszcze nie zamierzam schodzić, a czeka już 3'bold, a wiem, że też działa bo kolega bije aktualnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Konczy mi sie cypio i nie wiem na które sie zdecydować Dose, titan, czy genamed? Ponad 2 i poł miesiaca miałem Genamed i nawet dobrze działa, dose czy titan nie bedzie lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 376
Panowie żarł ktoś mete z Titan Healthcare ? ktoś się wypowie na jej temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Spr titana . Ja lece cybera n aprzemian z genamedem i jest bdb

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Gazzz
Konczy mi sie cypio i nie wiem na które sie zdecydować Dose, titan, czy genamed? Ponad 2 i poł miesiaca miałem Genamed i nawet dobrze działa, dose czy titan nie bedzie lepszy?


Oczywiście, ze Titan. Ktos już pisal strone czy 2 wcześniej, ze 500 enana dose czul jak 300 Titana z tego co pamiętam. Titan to ug z gornej polki, ja bardziej ufam Titanowi niż Shree czy Alphie osobiście, przynajmniej jeśli chodzi o iniekcje.

Co do mety Alpha/Shree/Titan to najlepiej wypada mimo wszystko Alpha.

Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-05-02 18:34:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium