SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
czarnyczarny
w jakiej firmy bolda najlepiej celować żeby był tam naprawde bold w środku?

dostęp na chwile obecną mam do genesis w jedynkach, royal, genamed, nexium



W żadnym nic sensowego nie trafisz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
to może Androchem sprobować poszukać? albo jaką firme byś polecił?

wiem że z boldem ciężko bo jak widze jak łebki pucchną po 8kg i się cieszą że wala bolda to wiadomo że ciężko bedzie o prawdziwego bolda


Zmieniony przez - czarnyczarny w dniu 2016-08-22 12:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Jak nie genezis bdb wszystkie środki tribold osobiście brany za miesiąc odpalam bolda

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7992
To co siedzi w takim pseudo boldzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
pewnie test jak robią małolaty u mnie po 8kg na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz że na winie też da się zrobić +8kg, a wino niby jest uważane za środek redukcyjny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
zioekt
a wiesz że na winie też da się zrobić +8kg, a wino niby jest uważane za środek redukcyjny?


nie wiedziałem ale ci u Mnie to raczej nie wykorzystali by bolda w taki sposob, cwicza po miesiacu zaledwie, nie mają pojęcia o jedzeniu i wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1260
brał ktoś ture z genesisa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
czarnyczarny
to może Androchem sprobować poszukać? albo jaką firme byś polecił?

wiem że z boldem ciężko bo jak widze jak łebki pucchną po 8kg i się cieszą że wala bolda to wiadomo że ciężko bedzie o prawdziwego bolda



Zmieniony przez - czarnyczarny w dniu 2016-08-22 12:59:12


androchem to będzie mądry wybór -
żyły na nogach pokazały sie jak nigdy
4tys kcal czy upał czy deszcz ja moge jesc jesc i jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czarnyczarny
zioekt
a wiesz że na winie też da się zrobić +8kg, a wino niby jest uważane za środek redukcyjny?


nie wiedziałem ale ci u Mnie to raczej nie wykorzystali by bolda w taki sposob, cwicza po miesiacu zaledwie, nie mają pojęcia o jedzeniu i wogóle

no i dokładnie o tym mówię, o tych co nie mają pojęcia o jedzeniu, nie mówię że 8kg mięsa, tylko + 8kg wagi da się zrobić na wszystkim.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium