SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Apex prop lim. Edit. 12 ml i enan 10 ml w przezroczystych flakonach super cena tez z niebieskimi styczności nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
wektorek
Te ampułki z genesisa to widać, że są nierówno polane?



U mnie w treniei propie nalane jak przy linijce w kazdej ampie, mam wrazenie ze jest odrobine wiecej niz 1ml co tylko uwazam ze na plus, przy okazji stwierdze ze jest to najlepszy tren z jakim mialem stcznosc a poszlo dopiero pare strzalow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
marek-braun
wektorek
Te ampułki z genesisa to widać, że są nierówno polane?



U mnie w treniei propie nalane jak przy linijce w kazdej ampie, mam wrazenie ze jest odrobine wiecej niz 1ml co tylko uwazam ze na plus, przy okazji stwierdze ze jest to najlepszy tren z jakim mialem stcznosc a poszlo dopiero pare strzalow.


Koleżko, 6 lutego napisałeś, że jesteś po pierwszym strzale. Po 5 dniach stwierdzasz, że to najlepszy tren jaki brałeś? haha :)

marek-braun
Jestem po pierwszym strzale trenbolonu Genesisa 1ml, macie jakis sposob na ten kaszel poiniekcyjny?myslalem xe sie udusze :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Mam to samo, smak oleju w ustach i dusze sie przez 10min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Tak stwierdzam bo bije 100mg ed czyli ok 1.2ml bo wzialem poprawke na te 75mg na etykiecie.wiecej wbilem towaru w zyciuniz potrafisz uniesc wiec bardzo prosze zebys mnie po ludzku nie wk***ial bo nie jestem w nastroju do gadki z sezonowcem takim jak ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
megace90
marek-braun
wektorek
Te ampułki z genesisa to widać, że są nierówno polane?



U mnie w treniei propie nalane jak przy linijce w kazdej ampie, mam wrazenie ze jest odrobine wiecej niz 1ml co tylko uwazam ze na plus, przy okazji stwierdze ze jest to najlepszy tren z jakim mialem stcznosc a poszlo dopiero pare strzalow.


Koleżko, 6 lutego napisałeś, że jesteś po pierwszym strzale. Po 5 dniach stwierdzasz, że to najlepszy tren jaki brałeś? haha :)

i to pewnie bije go jeszcze e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1336
Jak susta z androchemu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 93
Czytanie ze zrozumieniem sie klania wyrwich**u.susta andro dziala choc polotu do prawdziwej omy nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1336
no własnie tego nie jestem pewny czy jakbym załatwił ome czy bedzie na bank git..zapewnienia to raczej kazdy daje a oprocz omy co polecicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
nie weirz w zapewnienia dila ze ma org ome.Jak nie wyrwiesz sam z apteki to nie ma opcji ze to real.Napisz do czego masz dostep. lub przejrzyj pare stron w tyl i wszyskie informacje sa na biezaco.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium