SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
nie wstawiamy tutaj zdjęć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
Sorry chlopy ;)

juz wstawiam tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 398
macieksto
Rozumiem, super dzieki za wyjasnienie. A co do tych dwoch innych labow?

Goldenline i Genamed Pharma.



Zmieniony przez - macieksto w dniu 2016-12-02 17:28:40



goldline - pierwsze słyszę

bij genameda jeśli masz dostęp, ja wszystkie cykle na genamedzie jadę i nigdy się nie zawiodłem, kumple biją i każdy chwali

nie wiem dlaczego miałbyś go "skreślać" ... klejny przykład na to że to forum i opinie o kant dupy obić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21791
@marianzulek

Nie wynik był dokładny 3050ng/dl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a co bylo dokladne ?
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
macieksto
Siemanko,

jestem przed 5 strzalem propa, dzisiaj mi wypada wieczorem, ogolnie mam 3 laby do dyspozycji, raczej sprawdzone od kumpli wiecznych koksiarzy wiec temat na 98% legit, wszystkie z labelami i data waznosci, kazdy po 100mg/ml:

- EuroChem (na oleju sezamowym),
- Goldline,
- Genamed Pharma

Poki co jade na EuroChem i troche urywa dupe, ciezko sie ku*wa polozyc na boku, ogolnie czuje podwyzszone cisnienie, libido w gore i pompa az pali.

Injekcje same w sobie bezbolesne, ale po 10 - 12h troche mocno uciazliwe, nawet nie mysle o tym, zeby biegac, ale musze przyznac ze w czasie treningu bol maleje. Na ogol kuleje.

- Czy ktos zna te laby?
- Czy moge mieszac soki i sprawdzic jak to sie wtedy bedzie sprawdzalo?
- Czy testowal ktos mete z Genamed Pharma? Po otwarciu z opakowania tabletki byly zapakowane w foliowym woreczku

Pozdro i sogi poleca za odpowiedzi, co bym w siebie kujawskiego i Apapu nie ladowal

Przejdz na genamed jesli masz do niego dostep z tego co pamietam ich prop jest bezbolesny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
propy sporo osób źle toleruje , tak więc wcale zmiana firmy nie gwarantuje że będzie lepiej
lecz fakt najpierw trzeba sprawdzić , jak będzie to samo to zmiana na długie estry

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Mariusz190
mario004
Badał ktos testy z genamedu ? Warto doplacic do nexiuma


Genamed nie jest zły, ale celuj w nexium jak masz wybór.


Ja badalem w ostatnim czasie,nexium genamed genesis i dose i moze to kwestia rozlania ale genamed znaczniej lepszy na badaniu i ocenie regeneracji niz cala reszta sam bylem zdziwiony ze drozsze a znacznie slabsze. Dlatego trzymam sie genamedu z testow bo za chu...nie warto doplacac ani zlotowki. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Clen DB Pharma robi robote?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium