SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
marsaw801 - już raz było ostrzeżenie. Tym razem ban na 3 dni żebyś przemyślał sobie to co Ci wtedy napisałem. To nie temat do rozpisywania środków.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Niedługo startuje między innymi z boldem i postanowiłem dorzucić jeszcze z dwa miesiące do cyklu. Mam parę opakowań Vipera do którego nie mam już dostępu i wygląda na to że będę musiał zmieniać firmę w trakcie cyklu. Zastanawiam się nad Nexium i Genesis 1ml. A może wogule rozpocząć od tribold?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
Tribold z Andro bardzo bolesne injekcje uda bolały przez prawie tydziec poszed strzał w poślad i nie mogłem się do spania ułożyć zrezygnowałem po 3 iniekcjach
dałem kumplowi zrezygnował po pierwszej

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
A jak tri tren andro ? Niech ktoś zda relację kto ładował jak długo jakie dawki i jakie odczucia ?

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Tri-tren andro, to środek, który zadowoli nawet bardzo wymagających i mniej podatnych na saa...
Lece na nim od paru dobrych miesięcy...
Najpierw z masterem i susta też andro, a niedawno przeszedłem na metę inj. andro i propa GEP i ciagle dobrze się bawię.
Dawki na początku 200mg e3d, a teraz e2d i naprawdę jest moc.
Miałem różne serię i każda ok....
Nie zawiedziesz się na pewno.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4550
Panowie deca i cypio z jakiego labu najlepiej?Zakonczylem off i chce znowu wejsc na bombe.Mam do wyboru

Androchem
Primus Ray
Balkan
Alpha Pharma

Myslalem zeby wziac ap ale slyszalem ze to juz nie jest to co bylo wczesniej i jestem w kropce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Ja z tego bym wybrał androchem, od paru mies jade na ich środkach i jestem zadowolony :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium