SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9160662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6347
Tren ace Infinity jak ten lab ?
Wcześniej miałem Bioniche kolor złoty a ten jest jak rdza taki brązowo czerwony

Zmieniony przez - papasmerf1989 w dniu 2016-03-17 20:38:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1017
papasmerf1989
Tren ace Infinity jak ten lab ?
Wcześniej miałem Bioniche kolor złoty a ten jest jak rdza taki brązowo czerwony

Zmieniony przez - papasmerf1989 w dniu 2016-03-17 20:38:49

znajomy z kilkunastoletnim stazem mowi ze ten tren jest jak z czarnobyla ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6347
Czyli klepie dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20219 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170893
Zoomi
Jak tren ace z dose i Cybera?

Dose na pewno git, cyber to chyba wlasnie wzorowe treny ciezko sobie wyobrazic lepsza petarde, osobiscie acetat robil mnie przeokrutnie i to dawki 100mg co 3-4, chocialem codziennie niestety co druga iniekcja bylem druga noga na tamtym swiecie i to na powaznie. Kiedys zona z flakonu 10ml, zostalo 7 i mowi... Ze nie wierzy, ze skoncze go i przezyje... oddalem koledze i ma 17ml odlozone na cykl zycia ktory planuje w dawce 50mg co drugi dzien.
Walki cybera nie maja orali jezeli jest oferta inj a nie ma orali to walek.
Na stronie producenta tez sa podobno porownania szukalbym cybera az do skutku bo warto

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1017
papasmerf1989
Czyli klepie dobrze ?

Tak, to kulturysta startujący w wadze superciężkiej. Ręczę za to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
MarcelQ
Zoomi
Jak tren ace z dose i Cybera?

Dose na pewno git, cyber to chyba wlasnie wzorowe treny ciezko sobie wyobrazic lepsza petarde, osobiscie acetat robil mnie przeokrutnie i to dawki 100mg co 3-4, chocialem codziennie niestety co druga iniekcja bylem druga noga na tamtym swiecie i to na powaznie. Kiedys zona z flakonu 10ml, zostalo 7 i mowi... Ze nie wierzy, ze skoncze go i przezyje... oddalem koledze i ma 17ml odlozone na cykl zycia ktory planuje w dawce 50mg co drugi dzien.
Walki cybera nie maja orali jezeli jest oferta inj a nie ma orali to walek.
Na stronie producenta tez sa podobno porownania szukalbym cybera az do skutku bo warto

Marcel ja mam odlozone od 2 lat juz 2 flaszki trenu e cybera :) Tez slyszalem same dobre opinie i dlatego wzialem, moze w tym roku w koncu przybije :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1184
panowie co wybrać winko meta biosira bioniche czy B.M. Pharmaceuticals
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3906 Napisanych postów 26887 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 450007
jadłem wino i metę biosiry i no wzorowe działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20219 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170893
Nie tylko Ty w szpizarce trzymasz cybera na zapasie, kolega po 0,5cm trenu enan co 3 dni, czyli 200mg/tydzien po 3 tygodniach wizualnie sie zmienil niestety fajka od prolaktyny opadla, zapas ma na 2 cykle ale podchodzi z rezerwa to samo dose ludzie maja pokitrane po szafkach chcialem pozyczyc od kolegi ten w szarej szacie to mowi jak mu takiego samego nie oddam to moge sie obrazic ale nie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 28930
Też zrobiłem i będę jeszcze inwestował
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta