SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z tych Primusa tłocz, propek z tego klepał dobrze jak brałem. Jedynie aktualna dawka zmusiła mnie zmienić lab na Platinium Labs, bo tłoczę 3x 250mg week a Platinium ma 125mg/vial więc idzie naciągnać po równo 3x 2amp, w Primusie te końcówki by zostawały a nie lubię się tak jakoś bawić. Ale lab pewniak, nadal jestem na clenie inj Primusa

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
Witam.
prop / enan / deca

Mam do wyboru:

Genamed (wersja z pudełkami i hologramami na flakonach)

vs

Nexium (nowa szata graficzna)

Snickers66

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Jedno i drugie porobi z delikatnym wskazaniem na nexium, leci teraz teść nexium i jest moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
snickers66
Witam.
prop / enan / deca

Mam do wyboru:

Genamed (wersja z pudełkami i hologramami na flakonach)

vs

Nexium (nowa szata graficzna)


genamed wbijalem przez dlugi czas na zmiane z dose i zlego slowa powiedziec nie moge na srodki z ktorych korzystalem. ogromny + to cena bo towar wychodzi naprawde korzystnie. teraz ta wersja w kartonikach wyglada kozacko wczoraj wlasnie znajomy pokazywal

nexium od niedawna cos tam wbijam i probuje. niektorzy znajomi w real juz od dluzszego czasu leca na nexiumie wiec nabralem ochoty i postanowilem sprobowac czego innego. poki co nie zaluje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Phenom pharmacy trenbolon enat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Phenom kiedyś fajnie robił, popularny lab. Nie wiem jak teraz stoi w eu, lata ale mniej niż kilka lat do tylu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Właśnie mam dostęp do wszystkiego ale sam co do trena e to wolałbym być pewny że tam siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Takiej pewności nie będziesz miał nigdy do póki sam tego nie wbijesz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Dee-Jay
Dzieki za odpowiedzi. TO nie dla mnie tylko dla kolezki. Ja lubie byc krolikiem doswiadczalnym wiec jak teraz bede cos lecial to startuje z Cypio + Master E + NPP + moze bold ale cala bombe albo z firmy Calvin Scott, albo z Primusa albo z Mediny. Jeszcze nie zadecydowalem %) Jak mnie nie pokopie jakos specjalnie to wracam do starego poczciwego dose.


Dose bralem swego czasu i było niezle dopuki nie otworzyłem pierszego boxa Primusa i juz nic innego nie chce.
Lece od miesiaca prop, tren ace, wino oral, clenbuterol oral i forma sie naprawde dobra robi. Tren juz daje sie we znaki jesli chodzi o psychike bo agresor sie właczyl i trzeba sie ziółkami ratowac Cypio i npp na bank klepia bo u mnie na siłowni niemal kazdy PRL leci. Tych pozostalych labów nie kojarze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium