SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
Tren ace Medical ktoś bije? Działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
tura malay jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tren medial bilem jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1623
witam jaki tren enan bedzie dobry chodzi o jakosc w porownaniu do ceny firmy do jakich mam dostep to cyber nexium genamed genesis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
marcinnn733
witam jaki tren enan bedzie dobry chodzi o jakosc w porownaniu do ceny firmy do jakich mam dostep to cyber nexium genamed genesis


cybera e biłem 3 razy zawsze klasa
nexium ma dobre opinie
Genesis nie wiem ja długi tren akurat ale środki które u mnie na siłce bili chwalili
genamed nie ma pojęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Testy genemedy szczególnie propy są jak najbardziej oki, natomiast tren ace porównanie do cybera i pierwszych rzutów androchemu, są wyrażnie zaniżone. Bonusem genemeda jest cena, jak ktoś ma jednak kilka złotych więcej warto celować w inny trenbolon, jednak propki mają cały czas dobre i tanie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 339 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10603
odpowie ktos jak tura z malaya ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Jeśli jest możliwość celowal bym w inny lab. Tura androchem kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Chłopaki winko inj z genameda będzie coś warte? Czy genesis z kodem w 1 ml? Cenowo cztery genamed lub trzy paki genesis. Najlepiej niech piszą Ci co ładowali towar nie teoretycy

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 53 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121
który enan z poniższych godny uwagi ? który bezbolesny ? :}
genamed, Dose / Bioniche / Primus ray / B.M ,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium