SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Rozmawiałem ostatnio ze znajomym ,który bił galaxy,bardzo chwalił propa i enana.
Mówił że u niego wszyscy zadowoleni z testów tego labu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
zbuk82
Panowie bił ktoś enena lub cyporio z nexium-a?? chodzi dokładnie o to czy zastrzyki sa bolesne i czy nie pojawiaja sie stany zapalne. biłem genameda entana to dupe urywalo i gorczka mnie lapala do tego osłabiony chodzilem. dlatego pytam zeby znowu cos takiego mnie nie dopadło


koncze cypio z nexium bo dostałem na próbę iniekcje lekko odczuwalne jak u mnie ale w porównaniu co piszą o enanie który dupe urywa to cypio całkiem ok.nie powiem złego słowa na to cypio.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
cyporio powiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
a jak sie leci na entanie to mozna przeskoczyc na cyprio??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
bo z tego co wiem to roznia sie 2 łaczeniami wegla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
nie ma takiej opcji zajdzie reakcja w wyniku której twoje D.N.A zmutuje,musisz do konca zycia leciec na enanie,o ile nie walisz cyklicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
zbuk82
a jak sie leci na entanie to mozna przeskoczyc na cyprio??


Tak, można przekroczyć na cyprio albo jak mój kumpel mawia na cyprian

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
bliźniacze estry praktycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
jak wypada tren ace ze shree w porównaniu do dose bioniche euromed ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium