SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9095271

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2426 Napisanych postów 15039 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 853706
U mnie na rejonie ostatnio bardzo popularne i chodliwe się zrobiło
Wino, krótki tren, master prop sprawdzone i działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20043 Napisanych postów 248041 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1295755
AZ kosi dobre opinie wszędzie
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 694 Napisanych postów 1489 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68973
lodzianin1
Pytanie do Kosty
Dokładając jakiś środek to wiadomo czuć coś,lecz zawsze mnie dziwi jak ktoś w trakcie cyklu zmienia firmę i takie środki jak Deka/master/prima/oxa i pisze że firma z lepiej klepie .bo ja osobiście nie czuję jakieś różnicy.

Bilem mastera androchemu i po 6 tygodniach dil miał tylko alchemie pro więc wziąłem. Wyznacznikiem działania mastera dla mnie ( poza ubiciem, wyzyleniem i takim suchym wyglądzie, które przychodzą po paru tygodniach wbijania) jest nagły wzrost libido i tego właśnie uswiadczylem po zmianie firm. Żeby nie było że pimpuje to androchem to dobra firma i master dawał radę. Bilem jeszcze od nich propa i też było dobrze. Znajomi bili wszystko i też zadowoleni.
Jakieś 10 lat temu u mnie w okolicy metka scanbacha klepala najlepiej A gdzieś indziej mówili że gips. Morał z tej bajki taki, żeby pytać w najbliższym, zaufanym otoczeniu po czym chłopaki rosną jak na drożdżach. Pozdrawiam i bez spiny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8
Panowie , biliscie z firmy mefres jakiś sok ? U mnie na rejonie to lata , rzućcie opinia o tym, bo szukam źródełka z dobrym sokiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15423
Witam, panowie jak tura z pmp i magnusa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 694 Napisanych postów 1489 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68973
faxe
Witam, panowie jak tura z pmp i magnusa?

Tura z pmp działa dobrze, z Magnus nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10527 Napisanych postów 62356 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 535995
Cocochanelle
Panowie , biliscie z firmy mefres jakiś sok ? U mnie na rejonie to lata , rzućcie opinia o tym, bo szukam źródełka z dobrym sokiem .

Paru chłopa co znam leciało na tym labie, towar ok ale inj strasznie bolące. I to na prawde ostry ból nie tam jakieś pussy co narzekają że boli, po prostu po inj napie.... ale towar był ok w ich ocenie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 311 dni Przeczytanych tematów 1069
eldiaz
Witam,

Cypio Vermodje - biały kartonik, biała naklejka, kody wchodzą - działa ?

Wino pmp ?

Zmieniony przez - eldiaz w dniu 2018-05-14 12:57:19

Ponawiam prośbę,
Dzięki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2111 Napisanych postów 8001 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 275810
Panowie jaka opinia o propie Bayer labs.

Historia mojego życia i inne wypociny ----》https://www.sfd.pl/Dm92__z_Parówy_w_kabana-t1184962-s4.html#post-18820827 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 767 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 71699
krzykacz
Cocochanelle

Paru chłopa co znam leciało na tym labie, towar ok ale inj strasznie bolące. I to na prawde ostry ból nie tam jakieś pussy co narzekają że boli, po prostu po inj napie.... ale towar był ok w ich ocenie.

U mnie to lata też, tak samo jak u krzykacza mówią że bolesne bardzo. Ale i mówią że stężenia zaniżone, średnią ocene u mnie to ma. Sam nigdy nie brałem
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta