SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166226

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
U mnie na rejonie ostatnio bardzo popularne i chodliwe się zrobiło
Wino, krótki tren, master prop sprawdzone i działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
AZ kosi dobre opinie wszędzie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
lodzianin1
Pytanie do Kosty
Dokładając jakiś środek to wiadomo czuć coś,lecz zawsze mnie dziwi jak ktoś w trakcie cyklu zmienia firmę i takie środki jak Deka/master/prima/oxa i pisze że firma z lepiej klepie .bo ja osobiście nie czuję jakieś różnicy.

Bilem mastera androchemu i po 6 tygodniach dil miał tylko alchemie pro więc wziąłem. Wyznacznikiem działania mastera dla mnie ( poza ubiciem, wyzyleniem i takim suchym wyglądzie, które przychodzą po paru tygodniach wbijania) jest nagły wzrost libido i tego właśnie uswiadczylem po zmianie firm. Żeby nie było że pimpuje to androchem to dobra firma i master dawał radę. Bilem jeszcze od nich propa i też było dobrze. Znajomi bili wszystko i też zadowoleni.
Jakieś 10 lat temu u mnie w okolicy metka scanbacha klepala najlepiej A gdzieś indziej mówili że gips. Morał z tej bajki taki, żeby pytać w najbliższym, zaufanym otoczeniu po czym chłopaki rosną jak na drożdżach. Pozdrawiam i bez spiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Panowie , biliscie z firmy mefres jakiś sok ? U mnie na rejonie to lata , rzućcie opinia o tym, bo szukam źródełka z dobrym sokiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 94 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15516
Witam, panowie jak tura z pmp i magnusa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
faxe
Witam, panowie jak tura z pmp i magnusa?

Tura z pmp działa dobrze, z Magnus nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Cocochanelle
Panowie , biliscie z firmy mefres jakiś sok ? U mnie na rejonie to lata , rzućcie opinia o tym, bo szukam źródełka z dobrym sokiem .



Paru chłopa co znam leciało na tym labie, towar ok ale inj strasznie bolące. I to na prawde ostry ból nie tam jakieś pussy co narzekają że boli, po prostu po inj napie.... ale towar był ok w ich ocenie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1069
eldiaz
Witam,

Cypio Vermodje - biały kartonik, biała naklejka, kody wchodzą - działa ?

Wino pmp ?



Zmieniony przez - eldiaz w dniu 2018-05-14 12:57:19



Ponawiam prośbę,
Dzięki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Panowie jaka opinia o propie Bayer labs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105916
krzykacz
Cocochanelle
Panowie , biliscie z firmy mefres jakiś sok ? U mnie na rejonie to lata , rzućcie opinia o tym, bo szukam źródełka z dobrym sokiem .



Paru chłopa co znam leciało na tym labie, towar ok ale inj strasznie bolące. I to na prawde ostry ból nie tam jakieś pussy co narzekają że boli, po prostu po inj napie.... ale towar był ok w ich ocenie.


U mnie to lata też, tak samo jak u krzykacza mówią że bolesne bardzo. Ale i mówią że stężenia zaniżone, średnią ocene u mnie to ma. Sam nigdy nie brałem
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium