SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
Która meta najlepsza obecnie macie świeże opinie ; tiger, shree, euromed, db, alpha, titan, platinum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Jakieś w miarę świeże opinie na temat enanu z Bioniche 300mg/ml ? Chodzi o białe butelki.

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2228
cycu15
Lecial ktos z labem galaxy jakie opinie


Wstawiałem badania jakoś 4 miesiące temu, jeszcze w tym temacie. Niektórzy są zadowoleni, ale ja trafilem na enan gdzie siedziała może połowa stężenia w najlepszym razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
cycu15
Lecial ktos z labem galaxy jakie opinie


Ja lecialem enan i bylem zadowolony, potwierdzone badaniami. Tren a lecial ziomek i tez zadowolony byl.

maćkowiak
Która meta najlepsza obecnie macie świeże opinie ; tiger, shree, euromed, db, alpha, titan, platinum.


Jak dla mnie titan.

BiNiOL-GMC
Jakieś w miarę świeże opinie na temat enanu z Bioniche 300mg/ml ? Chodzi o białe butelki.


bardzo dobre tescie, polecam:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Interesują mnie opinie Npp,Prop,Tren a i e nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15892
panowie prop to jaki genamed titan czy bionishe?

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
korb0l
panowie prop to jaki genamed titan czy bionishe?

Bioniche, innych nie testowalem z tych ktore podales ale uwierz mi ze tez juz innego nie bedziesz chcial:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
cycu15
Lecial ktos z labem galaxy jakie opinie


Ja enan i prop. Zadowolony jestem. Trena znajomy bije i tak samo chwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
BiNiOL-GMC
Jakieś w miarę świeże opinie na temat enanu z Bioniche 300mg/ml ? Chodzi o białe butelki.


Według mnie jedyn z lepszych, biłem Enan i Cypio, piękny wynik testa na badaniu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
marianzulek
korb0l
panowie prop to jaki genamed titan czy bionishe?

Bioniche, innych nie testowalem z tych ktore podales ale uwierz mi ze tez juz innego nie bedziesz chcial:)




genamed dobry prop
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium