SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
dmq92
Ktoś bije npp bioniche ? Bo mi tak k***a urywa nogi i bark że szok A tylko 0.7 ml idzie. 150mg/ml może przez to przejdę na moderion albo bm chyba A szkoda bo zapas mam.




Dłuższy już czas lecę npp/master p Bioniche, wcześniej tren a. Nie mam żadnych problemów. Do tego leci teraz prop + meth inj. Inj 3x week pon/śr/pt.


krzykacz
Platinium prop 2ml/250mg [od master/npp 200mg/inj prop 300mg/inj]
NPP Bioniche 1ml/150mg ~8-10tyg, dalej 200mg do oporu
Master P Bioniche 1ml/150mg ~8-10tyg, dalej 200mg do oporu
Malay meth inj 1ml/50mg - 3tyg // Biosira meth inj 1,5ml/75mg 5tyg, dalej 2ml/100mg do oporu

2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
krzykacz
dmq92
Ktoś bije npp bioniche ? Bo mi tak k***a urywa nogi i bark że szok A tylko 0.7 ml idzie. 150mg/ml może przez to przejdę na moderion albo bm chyba A szkoda bo zapas mam.




Dłuższy już czas lecę npp/master p Bioniche, wcześniej tren a. Nie mam żadnych problemów. Do tego leci teraz prop + meth inj. Inj 3x week pon/śr/pt.


krzykacz
Platinium prop 2ml/250mg [od master/npp 200mg/inj prop 300mg/inj]
NPP Bioniche 1ml/150mg ~8-10tyg, dalej 200mg do oporu
Master P Bioniche 1ml/150mg ~8-10tyg, dalej 200mg do oporu
Malay meth inj 1ml/50mg - 3tyg // Biosira meth inj 1,5ml/75mg 5tyg, dalej 2ml/100mg do oporu








Ok dzięki czyli to nie przez sok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wolfidexter
gateway92
Odnośnie pytań o Pblab.
Bomba od miesiąca na Enanie 250mg/1ml i Deca 200mg/1ml, metanabol (NewGen) 20mg ed.
Od tygodnia (wcześniej po 1 ml e3d) 1,5ml test e3d. (deca 1ml e3d)
W dniu badania mety nie brałem.
Ostatnia iniekcje we wtorek rano, badanie w czwartek rano.








Zmieniony przez - gateway92 w dniu 2018-10-05 05:44:11


Ja lecę podobny zestaw i też idę zbadać bo wale te nowe 12ml.... Na konkurencyjnym forum tak jadą po Pblab. Ktoś się orientuje czy diag.pl robi dokładne badania testa?


tylko nie wiem czy wiesz ze badanie CALKOWITEGO poziomu testosteronu jest do dupy ? mozesz miec nawet 1ml ponad skale a jak ktos ma glowe na karku i wie oco chodzi to urosnie bardziej majac go 1x ponad norme :) zaoszczedzi kasy na IA i inne srodki potrzebne do zwalczania efektow ubocznych tak wysokich poziomow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojmir
Popytajcie, posłuchajcie Łukasza Modzelewskiego dlaczego T4 i dlaczego T4 do GH. Jemu myślę, że większość uwierzy ;) I to co Łodzianin pisze, niektórych środków UG się nie kupuje. Tarczycowe to takie delikatne rzeczy jak IA, gdzie potrzeba nam dużej precyzji. Przy IA wiele złego się nie wydarzy najwyżej popsuje kilka dni. Zaś przy tarczycowych wcinamy ilości liczone w mikrogramach (MILIONOWA część grama), skoro tak małe ilości mają tak silny wpływ na organizm, to każdy błąd czy w jedną czy w drugą stronę jest silnie odczuwalny. Jestem jeszcze w stanie uwierzyć, że lab zainwestuje w tabletkarkę, która będzie w stanie dosyć precyzyjnie zrobić tabsy z substancją czynną liczoną w mg, zresztą nikomu różnicy nie zrobi jak będzie miał exe 23-27mg, albo metę 8-12mg, ale T3/T4 w mcg, zapomnijcie, nawet jeśli przebadają surowiec pod kątem czystości, nikt nie wyda kupy kasy tylko po to by robić T4/T3, które w aptece kupuje się za grosze.


Nie chce tu się jakoś wymadrzać ale obok tego nie przejde obojetnie modzelewski to oszolom i jego rad to bym raczej nie sluchal poszukaj sobie info filmikow amerykanskich guru(ktorych zawodnicy startuja w prestizowych zawodach a nie w pucharze wojta gminy pabianice) ktorzy dziela sie wiedza ew odsylaja do badan naprowadzaja na zrodla wiecej sie dowiesz, jak dla mnie koles ktory wazy 130kg a na filmiku po 5 min monologu jest zzjajany tak ze nie moze zlapac oddechu to cos jest nie halo (widziales kiedys dextera jacksona 130kg zeby zipial jak parowoz na wywiadzie lub wlasnym filmiku?) pozatym koles pociska pierdy strasznie wlasnie odnosnie towaru itd. ja sie osobiscie z nim nie zgadzam i uwazam osobiscie ze jest duzo wiecej ciekawszych osobowosci od ktorych mozna sie czego kolwiek dowiedziec niz od goscia ktory na poczatek dla 80kg chlopaka rozpisuje hormon i inse :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
spejson20
Dostęp mam do bioniche, bm, genamed, nexium, vedi pharm, alpha-pharma i swiss


Wybieralbym z Bioniche, BM, Alpha.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10408
BigYorkie1488
wolfidexter
gateway92
Odnośnie pytań o Pblab.
Bomba od miesiąca na Enanie 250mg/1ml i Deca 200mg/1ml, metanabol (NewGen) 20mg ed.
Od tygodnia (wcześniej po 1 ml e3d) 1,5ml test e3d. (deca 1ml e3d)
W dniu badania mety nie brałem.
Ostatnia iniekcje we wtorek rano, badanie w czwartek rano.









Zmieniony przez - gateway92 w dniu 2018-10-05 05:44:11


Ja lecę podobny zestaw i też idę zbadać bo wale te nowe 12ml.... Na konkurencyjnym forum tak jadą po Pblab. Ktoś się orientuje czy diag.pl robi dokładne badania testa?


tylko nie wiem czy wiesz ze badanie CALKOWITEGO poziomu testosteronu jest do dupy ? mozesz miec nawet 1ml ponad skale a jak ktos ma glowe na karku i wie oco chodzi to urosnie bardziej majac go 1x ponad norme :) zaoszczedzi kasy na IA i inne srodki potrzebne do zwalczania efektow ubocznych tak wysokich poziomow :)


Lece standardowe dawki jak większość a nawet przeciętne wręcz więc skąd miałem wiedzieć, że wynik będzie taki wysoki.

Dulce et decorum est pro patria mori.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
BigYorkie1488
Wojmir
Popytajcie, posłuchajcie Łukasza Modzelewskiego dlaczego T4 i dlaczego T4 do GH. Jemu myślę, że większość uwierzy ;) I to co Łodzianin pisze, niektórych środków UG się nie kupuje. Tarczycowe to takie delikatne rzeczy jak IA, gdzie potrzeba nam dużej precyzji. Przy IA wiele złego się nie wydarzy najwyżej popsuje kilka dni. Zaś przy tarczycowych wcinamy ilości liczone w mikrogramach (MILIONOWA część grama), skoro tak małe ilości mają tak silny wpływ na organizm, to każdy błąd czy w jedną czy w drugą stronę jest silnie odczuwalny. Jestem jeszcze w stanie uwierzyć, że lab zainwestuje w tabletkarkę, która będzie w stanie dosyć precyzyjnie zrobić tabsy z substancją czynną liczoną w mg, zresztą nikomu różnicy nie zrobi jak będzie miał exe 23-27mg, albo metę 8-12mg, ale T3/T4 w mcg, zapomnijcie, nawet jeśli przebadają surowiec pod kątem czystości, nikt nie wyda kupy kasy tylko po to by robić T4/T3, które w aptece kupuje się za grosze.


Nie chce tu się jakoś wymadrzać ale obok tego nie przejde obojetnie modzelewski to oszolom i jego rad to bym raczej nie sluchal poszukaj sobie info filmikow amerykanskich guru(ktorych zawodnicy startuja w prestizowych zawodach a nie w pucharze wojta gminy pabianice) ktorzy dziela sie wiedza ew odsylaja do badan naprowadzaja na zrodla wiecej sie dowiesz, jak dla mnie koles ktory wazy 130kg a na filmiku po 5 min monologu jest zzjajany tak ze nie moze zlapac oddechu to cos jest nie halo (widziales kiedys dextera jacksona 130kg zeby zipial jak parowoz na wywiadzie lub wlasnym filmiku?) pozatym koles pociska pierdy strasznie wlasnie odnosnie towaru itd. ja sie osobiscie z nim nie zgadzam i uwazam osobiscie ze jest duzo wiecej ciekawszych osobowosci od ktorych mozna sie czego kolwiek dowiedziec niz od goscia ktory na poczatek dla 80kg chlopaka rozpisuje hormon i inse :)


Dokładnie, ten gość jest idiota,
w ogóle jeśli ktoś wierzy w to że dowie się czegokolwiek sensownego od ludzi którzy zaczęli zarabiać na "występach" w internetach to też niewiele ma w głowie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
gateway92
BigYorkie1488
wolfidexter
gateway92
Odnośnie pytań o Pblab.
Bomba od miesiąca na Enanie 250mg/1ml i Deca 200mg/1ml, metanabol (NewGen) 20mg ed.
Od tygodnia (wcześniej po 1 ml e3d) 1,5ml test e3d. (deca 1ml e3d)
W dniu badania mety nie brałem.
Ostatnia iniekcje we wtorek rano, badanie w czwartek rano.










Zmieniony przez - gateway92 w dniu 2018-10-05 05:44:11


Ja lecę podobny zestaw i też idę zbadać bo wale te nowe 12ml.... Na konkurencyjnym forum tak jadą po Pblab. Ktoś się orientuje czy diag.pl robi dokładne badania testa?


tylko nie wiem czy wiesz ze badanie CALKOWITEGO poziomu testosteronu jest do dupy ? mozesz miec nawet 1ml ponad skale a jak ktos ma glowe na karku i wie oco chodzi to urosnie bardziej majac go 1x ponad norme :) zaoszczedzi kasy na IA i inne srodki potrzebne do zwalczania efektow ubocznych tak wysokich poziomow :)


Lece standardowe dawki jak większość a nawet przeciętne wręcz więc skąd miałem wiedzieć, że wynik będzie taki wysoki.


Dalej nie rozumiesz o czym się tu do ciebie mówi,
chodzi przed wszystkim o to że badania na stężenie testosteronu z krwi jest niemiarodajne, o kant dupy sobie może je rozbić, dzis masz taki wynik, za kilka dni bez zmiany dawki będziesz miał inny, jest wiele czynników o tym decydujących, sama metoda badawcza w laboratorium nie jest precyzyjna, o czym powie ci każdy kumaty laborant,
to badanie służy głównie sprawdzeniu czy bijesz w ogóle teścia czy może sam olej, wychodzi ponad skale, to wiesz że masz teścia, chcesz dokładną wiedzę na temat stężenia, musisz wysłać flakon w odpowiednie miejsce do przebadania, innej opcji nie ma
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Co poradzisz że ludzie nic się nie uczą,
poza tym jak są takie oglupiacze jak grupy na fejsbuku to się nie ma co dziwić, tam takie bzdury się wypisuję że raz dwa pousuwalem się z nich żeby się nie zarazić
2

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium