SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167070

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie jak na chwilę obecną działa Androchem? Są jakieś nie działające partie czy trzyma poziom? Mam do wyboru Shree, Androchem. Które najpewniejsze? Meta i cypio...


Zmieniony przez - maniekmaniks w dniu 2015-05-22 23:41:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Euromed czy titan? W co lepiej inwestowac? Cena lekko na plus dla euromeda. + jak tren e z bioniche?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Oba dobre laby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Panowie, jaki ace trenu, prop, boldek i masteron na chwile obecna polecicie, ostatnio duzo dobrego slyszy sie o alchemii, rzekomo sie wykierowali prze te lata. King Labs opinie mieszane, cos innego?

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
king sobie odpusc, alchemia moze dzialac ale szalu nie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
King Labs rzeczywiście lipa, Alchemia jak dla mnie i stosujących bdb lab. Zwykle ci co nie stosowali danego srodka tego labu albo trafili na zanizona wersje lub nie-bolda w boldzie- co jest normalna praktyka wśród ug oceniają caly lab jako lipe.

Napisz do czego masz dostep to cos się poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
napewno jest duzo innych dobrych srodkow i pewniejszych niz alchemia

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Witam jaki enan/ cypek teraz najlepszy? mialem galenike to poszla do kosza, teraz ap cypio lece i srednie stezenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za krotko lecisz tego cypka kolego zeby poczuc :) jaka dawka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Lasix
ziki2000
Lasix
tri-bold i tren e z titana dobry towar

antek titan przy 150mg blado...od poniedzialku przechodze na antka ap wiec bede mial porownanie


prop-phen ktos probowal ?





Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-05-20 10:06:41


Lasix jaka dawka trenu E leci z titana ??


Ziki wiem ze czekasz na odpowiedz : gram trenu ale musze Cie zmartwic bo leci poki co tylko 400 week


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-05-22 16:03:39


Lasix właśnie nie liczyłem na odpowiedz 1 gram trenu bo jeżeli stężenie 100mg-1ml to wychodziłem z założenia że już dawka 300-400mg ew powinna być ok a wiec sam skończę tren E który wbijam i też wezmę titana na próbe..chociaż znajomy zaczął propa i trena ace z titana i tren kosa a prop mówi ze średniawka...ale sam nie wiem po czym tak wnioskuje...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium