SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jareklatasek
nexium i genamed podobno z 1 gara :D


zapomniałeś jeszcze o Dose i Genesisie amp. Wszystko z jednego gara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
zaworek daj juz spokoj bo czytac tego sie nie chce...tu co chwila wychodzi nowy lab i zmieniacie firmy czesciej niz gacie na dupie paranoja i zawsze tylko kosa, cudo i chooy wie co jeszcze

tu 90% badan ktore sa wrzucane to tak naprawde niewiadomo jaki lab kto bije a to, ze napisze, ze zamyka mu dany lab skale to wiesz gdzie mozna wsadzic

i jeszcze jedno to czym on diluje to wiem i nie musi cie az tak to lechtac, patrz na swoje podworko a nie zagladaj komus do dupy


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-21 23:49:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Lasix bez pimpu ale tren ace naprawdę maja dobry. Znajomemu po niespełna flakonie strasznie wyj**ało cisnie, krew z nosa poszła. Według niego albo jest naprawde dobry tren albo siedzi tam wiecej mg, teraz już kończy 3 flakon, bardzo sobie chwali.
Przy innych równie dobry firmach nie miał takich jazd i nie mówie tu o tanich Dose, Genamedzie, Titanach tylko o drogich dobrych labach.

Nie wiem jak wszystkie środki z Nexiuma ale tren ace, cypio, oxe, clen, wino tab, propa maja bardzo dobre. Oxa tych co znam stawiaja na poziomie Unigena, Cybera.



Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-08-21 23:56:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
Lasix
na konkurencyjnym forum chlopak wrzucil badania lab. trenu a z nexium i wychodzi ze zanizony strasznie, i tak tez pisze ze szalu nie robi ale tu jest wyrywaczem z kapci no. 1 in the world

Lasix

i jeszcze jedno to czym on diluje to wiem i nie musi cie az tak to lechtac, patrz na swoje podworko a nie zagladaj komus do dupy

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-21 23:49:57


ot rzetelne opinie widać. Już wiem jak traktować i Twoje opinie w tym temacie. Opinia i przerobione badania w paincie dilla wiarygodniejsza od opinii zwykłego szaraka
Ładnie koledze smrodu jeszcze narobiłeś, prawdziwy koleszka. Powodzenia w dalszym antypimpowaniu. Nie zapomnij napisać, że nic nie biłeś z nexiuma.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Aras84
Lasix bez pimpu ale tren ace naprawdę maja dobry. Znajomemu po niespełna flakonie strasznie wyj**ało cisnie, krew z nosa poszła. Według niego albo jest naprawde dobry tren albo siedzi tam wiecej mg, teraz już kończy 3 flakon, bardzo sobie chwali.
Przy innych równie dobry firmach nie miał takich jazd i nie mówie tu o tanich Dose, Genamedzie, Titanach tylko o drogich dobrych labach.

Nie wiem jak wszystkie środki z Nexiuma ale tren ace, cypio, oxe, clen, wino tab, propa maja bardzo dobre. Oxa tych co znam stawiaja na poziomie Unigena, Cybera.




Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-08-21 23:56:01



Aras z calym szacunkiem ale porownanie oxy Nexiuma do oxy Unigena ????
nie lecialem Nexiuma ale o Cyberze nasluchalem sie ale oxa Uni to dla mnie zaznaczam jednoa wielkie G sam zalatwilem z tajlandi bezposrednio i mety w tej oxie w huuuuu......

jak oxa to shree i bez pimpu oczywiscie

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
keystone69

Aras z calym szacunkiem ale porownanie oxy Nexiuma do oxy Unigena ????
nie lecialem Nexiuma ale o Cyberze nasluchalem sie ale oxa Uni to dla mnie zaznaczam jednoa wielkie G sam zalatwilem z tajlandi bezposrednio i mety w tej oxie w huuuuu......

jak oxa to shree i bez pimpu oczywiscie


Tak, do Unigena. Nie wiem skąd Ty miałeś Unigena i kiedy, ale myślę, że jest tu troche starszych userów którzy pamietają starego dobrego Unigena za dawnych czasów, uwierz że oxa nie miała sobie równych.
Nie widziałem tego w obiegu już dość długo, a szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Aras nie wiem ale jakis czas temu gdy "panowal" krol Cyber postanowilem sprawdzic czy faktycznie taka sieczka powbijalem troche od e2d do ed i pomijajac juz jakis dyskomfort to naprawde nie zrobil na mnie wrazenia. Nie jestem jakims wyjadaczem ktory bil wszystko ale troche tez towca wbilem poczawszy od firm z najwyzszej polki, poprzez homebrew i tanie ug ktore u nas lataja.

Chcialem teraz przejsc sobie na bioniche bo ostatnio skusilem sie na masteron i provi z ich garka i dzialaja ok. ale tu dostac rzetelna opinie to graniczy z cudem.

Zaworek nie bilem nexiuma i zostawiam go dla Ciebie, bo takiej kosiarki z pewnosci bym nie ogarnal bo za krotki jestem...aha i nie pozdrawiam

....zebys jeszcze byl zadowolony to bazuje na titanie od czasu gdy tylko wszedl na rynek, czasem przeplatam niedzialajacym dose i alpha




Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-22 00:08:17

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-22 00:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Aras84
keystone69

Aras z calym szacunkiem ale porownanie oxy Nexiuma do oxy Unigena ????
nie lecialem Nexiuma ale o Cyberze nasluchalem sie ale oxa Uni to dla mnie zaznaczam jednoa wielkie G sam zalatwilem z tajlandi bezposrednio i mety w tej oxie w huuuuu......

jak oxa to shree i bez pimpu oczywiscie


Tak, do Unigena. Nie wiem skąd Ty miałeś Unigena i kiedy, ale myślę, że jest tu troche starszych userów którzy pamietają starego dobrego Unigena za dawnych czasów, uwierz że oxa nie miała sobie równych.
Nie widziałem tego w obiegu już dość długo, a szkoda...


moze stary z ponad 2 lat temu unigen ( nie mialem dostepu ponad 2 lata temu i dalej do niego ) dzaialal kosmos ale ten 2 lata temu kupionu w Tajlandii to w wiekszosci meta ...

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Lasix nie wiem, od czego to zależy, podejrzewam, że od organizmu, każdy reaguje w inny sposób, inne sajdy. Według mnie są treny min. Cyber o którym mówisz, i które odbiegja w działaniu od reszty tego co lata na rynku. Bynajmniej z real nie znam nikogo kto by nie wolał dołożyc paru groszy do Cybera, tylko nie zawsze gotówka i zarobki na to pozwalają.

Biłeś jakiś tren który wybijał się ponad przeciętność?

keystone69 mówie o czasach gdy zaczeł pojawiać sie Unigen w PL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Lasix
Aras nie wiem ale jakis czas temu gdy "panowal" krol Cyber postanowilem sprawdzic czy faktycznie taka sieczka powbijalem troche od e2d do ed i pomijajac juz jakis dyskomfort to naprawde nie zrobil na mnie wrazenia. Nie jestem jakims wyjadaczem ktory bil wszystko ale troche tez towca wbilem poczawszy od firm z najwyzszej polki, poprzez homebrew i tanie ug ktore u nas lataja.

Chcialem teraz przejsc sobie na bioniche bo ostatnio skusilem sie na masteron i provi z ich garka i dzialaja ok. ale tu dostac rzetelna opinie to graniczy z cudem.

Zaworek nie bilem nexiuma i zostawiam go dla Ciebie, bo takiej kosiarki z pewnosci bym nie ogarnal bo za krotki jestem...aha i nie pozdrawiam

....zebys jeszcze byl zadowolony to bazuje na titanie od czasu gdy tylko wszedl na rynek, czasem przeplatam niedzialajacym dose i alpha





Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-22 00:08:17

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-08-22 00:08:33


nie wiem jak dose w tym roku bo tez sprobowalem Titana i zmienilem calosc na shree ale dwa lata temu dose robilo na 5+ w stosunku do innych i ten ich tri tren z 1 wypustu

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium