SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669208
tomalblade
Jak z bolesnoscia androchem/ions test prop i tren acet? Bo co do wyboru firmy to chyba jeden ch....? Obie git z tego co czytam


Wszystko będzie tutaj dobre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669208
kaczo
Npp z czego celować andro, nex, bioniche czy alchemia? Cenowo najlepiej wychodzi mi andro i alchemia.


Alchemia u mnie dawno nie widziana,reszta będzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Wojmir
Jak kupujesz 50vials i okazuje się, że zamiast 3,5 klocka trzeba wydać 5-7 to idzie przymknac oko na to, że może trafi się kilka viali z włosami a 5 z 20 propow będzie nap*****lać :) to nie jest nagminne, ale skoro zdarza się regularnie to daje jasny obraz całej produkcji

Nie gniewaj się ale Ty piszesz, że Ch.. jnia, a i tak dalej bierzesz Nexium - dla mnie niezrozumiałe.
I żeby było jasne wolałbym wydać xxx więcej za komfort bicia niż się męczyć..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940777
kaczo
Npp z czego celować andro, nex, bioniche czy alchemia? Cenowo najlepiej wychodzi mi andro i alchemia.

Leciałem nppz Androchemu i petarda...Nexium też zayebisty...
Skoro Andro wychodzi najlepiej cenowo to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz

tomalblade
Jak z bolesnoscia androchem/ions test prop i tren acet? Bo co do wyboru firmy to chyba jeden ch....? Obie git z tego co czytam
Zero jakiegokolwiek dyskomfortu po iniekcji...

tomalblade
Kur...toscie mnie zdolowali z tym acetem z andro ;) to nie bede ryzykowal ze akurat na ta partie trafie. To jaki acet byscie polecili? Ions/swiss/nexium? czy tylko cena sie kierowac? Chociaz nex ma 75/ml wiec juz na starcie niby gorzej wypada? Mam jeszcze pytanie odnosnie waszych odczuc na trenie a i e. Jak jest u Was z masa na roznych estrach? Chodzi mi o ilosc/jakosc jezeli wogle odczuliscie jakas roznice? Bo ja tylko na trenie a bazowalem do tej pory i nie wiem czy podjechac pod e i sie pobawic czy zostac przy acetacie ktory znam i lubie ;)

Kieruj się ceną i nie patrz że Nex ma 75mg bo jest lepszy jak nie które co pisze na nich 150mg....To tylko etykieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
sHarkYy
Wojmir
Jak kupujesz 50vials i okazuje się, że zamiast 3,5 klocka trzeba wydać 5-7 to idzie przymknac oko na to, że może trafi się kilka viali z włosami a 5 z 20 propow będzie nap*****lać :) to nie jest nagminne, ale skoro zdarza się regularnie to daje jasny obraz całej produkcji

Nie gniewaj się ale Ty piszesz, że Ch.. jnia, a i tak dalej bierzesz Nexium - dla mnie niezrozumiałe.
I żeby było jasne wolałbym wydać xxx więcej za komfort bicia niż się męczyć..


Jak zaczniesz sam zarabiać to zrozumiesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
sHarkYy
Wojmir
Jak kupujesz 50vials i okazuje się, że zamiast 3,5 klocka trzeba wydać 5-7 to idzie przymknac oko na to, że może trafi się kilka viali z włosami a 5 z 20 propow będzie nap*****lać :) to nie jest nagminne, ale skoro zdarza się regularnie to daje jasny obraz całej produkcji

Nie gniewaj się ale Ty piszesz, że Ch.. jnia, a i tak dalej bierzesz Nexium - dla mnie niezrozumiałe.
I żeby było jasne wolałbym wydać xxx więcej za komfort bicia niż się męczyć..


Jak zaczniesz sam zarabiać to zrozumiesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Tura z Malay Tiger ktoś jadł ostatnio? warto? Kody wchodzą. Jechałem w przeszłośći bałkana to 30mg już po tygodniu czułem że jest dobrze a Turanox póki co w tej samej dawce słabo. Nie leci solo tylko dodatkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Wojmir
sHarkYy
Wojmir
Jak kupujesz 50vials i okazuje się, że zamiast 3,5 klocka trzeba wydać 5-7 to idzie przymknac oko na to, że może trafi się kilka viali z włosami a 5 z 20 propow będzie nap*****lać :) to nie jest nagminne, ale skoro zdarza się regularnie to daje jasny obraz całej produkcji

Nie gniewaj się ale Ty piszesz, że Ch.. jnia, a i tak dalej bierzesz Nexium - dla mnie niezrozumiałe.
I żeby było jasne wolałbym wydać xxx więcej za komfort bicia niż się męczyć..


Jak zaczniesz sam zarabiać to zrozumiesz :)


Kolego drogi już dawno sam na siebie pracuję i uwierz mi, że wolę wydać 20 zł więcej za komfort niż żeby sknerzyć 10 żeby mnie dupa bolała - oczywiście bez spiny
Ja z Nexium miałem 2 viale enen i cypio i nie narzekałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
sHarkYy
Wojmir
sHarkYy
Wojmir
Jak kupujesz 50vials i okazuje się, że zamiast 3,5 klocka trzeba wydać 5-7 to idzie przymknac oko na to, że może trafi się kilka viali z włosami a 5 z 20 propow będzie nap*****lać :) to nie jest nagminne, ale skoro zdarza się regularnie to daje jasny obraz całej produkcji

Nie gniewaj się ale Ty piszesz, że Ch.. jnia, a i tak dalej bierzesz Nexium - dla mnie niezrozumiałe.
I żeby było jasne wolałbym wydać xxx więcej za komfort bicia niż się męczyć..


Jak zaczniesz sam zarabiać to zrozumiesz :)


Kolego drogi już dawno sam na siebie pracuję i uwierz mi, że wolę wydać 20 zł więcej za komfort niż żeby sknerzyć 10 żeby mnie dupa bolała - oczywiście bez spiny
Ja z Nexium miałem 2 viale enen i cypio i nie narzekałem


To jest dwukrotna różnica, a nie 20zl
Nawet 20zl x 50vials pozwala zaoszczędzić ładną sumke, więc nie upraszczaj pod swoje tezy.
Gdyby każda butla nap*****lała to bym nie kupował, kilka na zamówienie przymkne oko, bo zaoszczędzona kasę wydam na resztę bzdetow do cyklu. Po ch** te dywagacje.
Kupuję, ale piszę jak jest
Nexium filtra nie widziało, kucharz sypie prochy na odp******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 47 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8702
tren ace batch 560 z Androchem to musiało być wieki temu bo zerkam na swojego i mam batch 801 i leży od września bo nie skonczyłem już nie dałem rady .. pół roku leciałem na trenach andro .. TREN E , TREN A , TREN BASE , wszytkie robiły robotę


obecnie lecę NPP + NANDRO BASE = pompa na treningu jak po insulnice

jest mile zakosczony tym NANDRO BASE


Zmieniony przez - greenman01 w dniu 2018-12-02 12:25:57
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium