SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166551

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
z rafaello ci sie poj**alo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Możliwe ale to zdjęcie naprawdę mówi więcej niż paręnaście stron tego tematu poświęconych bluzgania na Genamed

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
no niestedy dokłądnego wyniku nie ma, kiedys tez bede badac to poprosze o dokładny wynik. Od siebie dodam jeszcze że badania mam zwykle na drugi dzień, tutaj musiałęm czekać 4 dni bo ciagle ich nie bylo, nic nie sugeruje ale raz czekałem 3 dni na badania estrogenu bo był grubo ponad normą i Pani z przychodni która mi krew pobierała powiedziala ze musieli badanie powtarzać bo b.wysoko wyszedł i mysleli ze to po prostu niemożliwe i sie im poj**ało cos
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Tak to możemy sobie gdybać a skąd wiadomo że wbijał genamed heueuheuhe może mi ktoś powie jak na chwile obecna dose cypio master E i npp sie sprawdzaja i czy warto brać t3 foxa czy lepiej tiromel albo novo , bo cos sie mi obiło o uszy ze w foxie nie ma t3 niby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
T3 fox lipa totalna. Bierz novo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
donwaz1899 a skad MY mamy wiedzieć ze nie jestes dilerem i chcesz zarobic jak najwiecej hajsu na niewidzy ludzi i wciskasz kit ze inne firmy są lepsze a tak naprawde są takie same? tak samo skad mozemy wiedziec ze skoro bys sprzedawal to czy nie przeklejasz po prostu etykiet itp lub zamiast testa nie wlewasz kujawskiego ? takie samo p******enie


Zmieniony przez - wąski1993 w dniu 2015-06-26 14:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
kolego ale ja tutaj nie reklamuje poza tym pisalem ze bilem enan shree na probe i to totalne guwno bylo , a z koleji zamawialem duzy zapas genamedu w styczniu i ostaly mi sie dwie flaszki ktore niedawno musialem grzac bo sie skrystalizowaly tyle tescia tam bylo a ludzie pisza ze to guwno , a ja glownie bije dose i genamed . PMP nawet na probe ostatnio npp cypio i enan , testy dzialaja w miare ale npp zero jakis odczuć raczej albo za mala dawka bo bilem tylko 100mg e3d w sumie na stawy to tyle ode mnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
i ogolnie jak zamawiam to zazwyczaj duzy zapas i wiem co bede bil na kilka miesiecy w przod wiec zamawiam rzadko ale duzo i teraz jak sie konczy to musze znowu cos wziac a teraz pisza ze dose wyj**ki genamed tez to skad mam wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Takie zdjęcie można kupić w każdym sklepie ze zdjęciami

Mogę wbijać prolke z apteki, zrobic badanie, przypisać to innej firmie i już znajdzie się grupa mocno podyebanych fajnym wynikiem i kupi kilkanaście flaszek,
tyle w temacie tanich labow


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2015-06-26 16:05:50

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że nie ten dział, ale po ilu strzałach susty zrobił badania testa? i jakie to badania, wolnego testosteronu, czy całkowitego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium