SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Kolego po co się spinać , napisał rzeczowo jak on przy tym pracował jak to wyglądało .Nie oznacza to ze wszędzie jest to robione w identyczne sposób,jak pisałem wczoraj dzwoniłem tam kilku krotnie ale nikt nie odbierał.Moze zbyt późno bo po 15 ale w necie nie znalazłem godzin w których pracują (odbierają tel)
dzisiaj będę tam dzwonił z rana i się podpytywał jak to wygląda przy badania kilku rzeczy (cena) plus może osoba która odbierze tel będzie potrafiła odpowiedzieć czy w taki sposób opisują/opisali substancję czynną
więcej luzu i fajnie że wrzucacie wyniki sam zawsze namawiam do tego choć wiem jakie są zaraz tutaj jazdy (zwłaszcza z poziomem testa we krwi ) lecz ja osobiście zbieram wszystkie takie badania dla siebie i do wglądu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Lodzianin ja jestem na luzie, tyle że mi ręce opadają , bo napiszesz coś a nie podeprzesz tego jakimś dowodem - to powiedzą że farmazon, wstawisz wynik - znów podejrzenia . Napisałem tylko info o badaniu, Ty poprosiłeś zebym wstawił, to tak zrobiłem. Co do dzwonienia , to fakt ciężko się tam dodzwonić, ale sie da. Zazwyczaj odbiera gość , miły i bardzo kumaty w temacie. W takim razie napisz co powiedział jak się dodzwoinisz , wyjaśnią sie wtedy wszystkie kwestie. No komu jak komu , ale Tobie to uwierzą, a nie jakiemuś tam azazellowi:)


Zmieniony przez - azazelll w dniu 2017-09-22 06:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Musial bys testy na live przeprowadzic spoko zobaczymy co tam powiedza i ile krzykna sobie za wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Co do tej somy to zobaczymy bo jeden kolega ma takie objaw y a drugi z tego samego pudelka nie. Ktos mi podsunal pomysl aby dac wapn odczulajaco 3 x 700mg doba i zobaczymy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Bold który będzie najpewniejszy na chwile obecna ? nexium, swiss, shree, genamed, cyber, AP ?

i to samo z cypio, wino oral, tren ? (tren z cybera ostatnio nie klepnal mnie w ogóle także lecą walki)


Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2017-09-22 07:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Trzeba Nandrolon wyslac to napiszą ze Deca wtedy bd mozna mowic ze nyl tam Tesc Decanote hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-22 07:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Przeciez napisałem bez spin i ze nie naguje wyniku tylko dziwią mnie te nazwy. Nie obrażaj sie i dalej wrzucaj wyniki bo sa potrzebne tylko napisalem jak z mojej perspektywy pracy w takim laboratorium to wygladało.
Gdybym chcial hejtowac to bym napisal ze ewidentnie na papierku z wynikiem jest napisane to co chcial zeby bylo napisane zlecający po ukladzie to jak u mnie laborant którego zwolnili za 50zl podrabial i wypisywal negatywne wyniki na poziom danego narkotyku; ale tego nie napisalem wiec luzik. Takze bede dzwonil i dowiem sie jak to wyglada bo mam kilka srodków do przebadania i jesli rzeczywiscie uzywaja nazw handlowych i wsio sie potwierdzi to o nie bede mial zadnych uwag i sam skorzystam. Takze na spokojnie


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-22 08:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OSTR_MEDYK
Bold który będzie najpewniejszy na chwile obecna ? nexium, swiss, shree, genamed, cyber, AP ?

i to samo z cypio, wino oral, tren ? (tren z cybera ostatnio nie klepnal mnie w ogóle także lecą walki)

Był holo z kodem weryfikacyjnym na tym cyberze?



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-09-22 09:17:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
OSTR_MEDYK
Bold który będzie najpewniejszy na chwile obecna ? nexium, swiss, shree, genamed, cyber, AP ?

i to samo z cypio, wino oral, tren ? (tren z cybera ostatnio nie klepnal mnie w ogóle także lecą walki)



Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2017-09-22 07:54:46

cyber ori
swiss
ap ori
nex
nie wiem jak genamed i shree teraz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium